Користувачів: 0
Головна » 2013 » Вересень » 16
Степанець Павло

stepanec pavelСтепанець зіграв чергові ігри за ФК Уфа.
28.08 11 тур ФНЛ ФК Уфа - Сібірь Новосибірськ 0:3 (Степанець вийшов на поле з 46 хвилини)
01.09 1/32 кубка Росії ФК Уфа - Нефтехімік Ніжнекамск 0:1 (Степанець - з 59 хвилини)
05.09 12 тур ФНЛ Єнісей Красноярск - ФК Уфа 3:1 (Степанець відіграв весь маич)
10.09 13 тур ФНЛ ФК Уфа - СКА Енергія Хабаровськ 2:0 (Степанець - з 84 хвилини)
15.09 14 тур ФНЛ Газовик Оренбург - ФК Уфа 0:0 (Степанець - з 83 хвилини)
Категорія: Футбол | Переглядів: 451 | Додав: ser_gi | Дата: 16.09.2013 | Коментарі (0)

Товариські ігри.

15 вересня в селі Щасливе ДЮСШ Бобровиця провела дві товариські проти Княжи 2003 р.н.. Спочатку 2002 р.н. виграли з рахунком 4:3. Голи: Корнієнко-2, Шелудько, Булах. Склад: Просяник, Гуща, Семижон, Рутян, Булах, Шостка, Корнієнко, Сакун, Кошель, Лук'яненко, Романенко, Конош, Шелудько. Потім 2004 р.н. програв з рахунком 1:15. Гол забив: Бойко. Склад: Сакун, Лук'яненко, Конош, Лисенко, Михайленко, Поліно, Микитенко, Бойко.

Заболотний Іван.

Заболотний грає за Діназ Вишгород (2000 р.н.) в першості міста Києва в 2 лізі групі В. 6 вересня виграли 4:1 у команди Сталь Київ 4:1. Один з голів забив Заболотний. 13.09 зіграли 0:0 з КДЮСШ-22 Київ.

Чухрай Олексій та Весельський Микола.
  Весельський та Чухрай проводять чергові ігри у складі Юності Чернігів (1997 р.н.). В ДЮФЛУ 7.09 в Чернігові обіграли 2:0 СДЮШОР Славутич Черкаси, 14.09 в Щасливому програли 4:3 київському Арсеналу(один з м'ячів забив Чухрай). В чемпіонаті Чернігівської області Юність-1 приймала Юність-2 Чернігів і виграли 3:0. Голи забили: ... Читати далі »

Кубок району.

14 вересня в м. Бобровиця відбувся фінал кубка Бобровицького району. Дружба-Нова Вороньки обіграла 4:1 Супій-Агро Новий Биків.

Чемпіонат району.

15 вересня відбувся пропущений матч 11 туру чемпіонату району. В Нові Басані відбулось місцеве дербі. Наташа-Агро виграла 3:1 у команди Дружба.