Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2015 » Березень » 25

21 березня в смт. Куликівка відбулися зональні змагання чемпіонату Чернігівської області з волейболу серед спортсменів ФСТ "Колос". Бобровицький район програв Куликівському району 0:2, і виграв у Козелецького, Носівського та Ніжинського з рахунком 2:0. В підсумку ми зайняли друге місце. Склад: Іванченко М., Терещенко, Жир, Горбатюк, Микуленко, Гордієнко.

Категорія: Волейбол | Переглядів: 439 | Додав: ser_gi | Дата: 25.03.2015 | Коментарі (0)

25 березня пройшов другий ігровий день міжобласного турніру в м. Чернігів серед дітей 2004 р.н. На жаль ДЮСШ Бобровиця програла обидва свої поєдинки і зайняла останнє місце в групі. Спочатку потупились 0:2 Оболонь Київ, потім 0:3 Десна-1 Чернігів. Склад ДЮСШ в бох поєдинках: Ткаченко (в), Рутян, Булах, Гуща, Мошинець, Михайленко, Ніколаєнко, Вижукал, Лук"яненко, Жаков, Білановський.

25 березня в м. Бобровиця відбулась товариська гра ДЮСШ Бобровиця програв 1:5 Бобровицькому коледжу економіки та менеджменту ім. О. Майнової. Голи: Панасюк - Дарбінян-2, Капінос, Борисенко, Горбатюк. Склад ДЮСШ: Шундрик, Жадько, Нурітдінов, Крупинський, Бардаченко М. (Примак), Басанець, Навроцький, Сак, Новіков, Панасюк, Бардаченко І. ... Читати далі »

Категорія: Футбол | Переглядів: 391 | Додав: ser_gi | Дата: 25.03.2015 | Коментарі (0)

В  селі Олександрівка започаткували  спортивний турнір імені Володимира Старостишена і запросили його, як почесного гостя.

22  березня для участі в спортивному турнірі  зібралися любителі  спорту із  сіл Козацьке, Вороньки, Свидовець, Новий Биків, Рудьківка, Стара Басань (команда школи-інтернату), Кобижча та міста Бобровиці. В змаганнях із настільного тенісу, шахів та шашок взяли участь 58  спортсменів  різного віку.

... Читати далі »

Категорія: Настільний теніс | Переглядів: 611 | Додав: ser_gi | Дата: 25.03.2015 | Коментарі (0)