Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2015 » Травень » 25

24 травня відбувся 3 тур чемпіонату Бобровицького району з футболу, тур був не повний, оскільки Цукровик Бобровиця грав матчі чемпіонату області ФСТ Колос. В Новій Басані Наташа-Агро перемогла Прогрес Мирне 4:2. Голи: Супрун, Зеленський, Борисевич, Журибеда - Весельський-2. Супій Білоцерківці вдома переміг Сокіл Марківці 4:2. Голи: Жадько-2, Васильчук, Вондяк - Хоменко, Гарбуз Д. Супій-Агро Новий Биків переміг           ФК Кобижча 3:0. Голи: Солоненко, Сахно, Коморний О. СВК Свидовець-Вороньки-Козацьке перемогли в Вороньках Дружбу Нова Басань 6:3. Голи: Хряпа-2, Гора, Собех, Сандул, Заволовий - Бандура-2, Стрикун.

Турнірна таблиця:

... Читати далі »
Категорія: Футбол | Переглядів: 430 | Додав: ser_gi | Дата: 25.05.2015 | Коментарі (0)

23 травня в смт. Козелець пройшов чемпіонат Чернігівської області легкої атлетики ФСТ "Колос" серед школярів.

Загальнокомадному заліку Колос Бобровиця зайнла 3-тє місце пропустивши вперед Менський та Козелецький райони. Хоча особисті результати наші спортсмени показали досить високі. Олександр Куриленко виборов дві золоті нагороди в бігу на 100 м та в стрибках в довжину. 1 місце в метанню диску зайняла Крамаренко Анна, в цій же дисципліні третьою стала Баклан Валерія, вона ж виграла жіночі стрибки в довжину. Холод Юлія стала чемпінкою в бігу на 800 м. В метанні диску першим став Голуб Микола, а бронзу виборов Гарбуза Андрій. Обоє прийняли участь в штовханні ядра Гарбуза - другий, Голуб - третій. Єдина хто з представників Бобровиці не виборола призи це Бурдела Юлія

Категорія: Легка атлетика | Переглядів: 443 | Додав: ser_gi | Дата: 25.05.2015 | Коментарі (0)

16, 17 та 23 травня в м. Бобровиця проходив чемпіонат Бобровицького району з шахів ФСТ "Колос". В змаганнях прийняло участь 10 шахістів.