Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2018 » Травень » 23

Чемпіонат Бобровицького району.

20 травня відбувся один матч третього туру чемпіонату Бобровицького району. Єдність Макарівка приймала Сокіл, проте ця гра проходила в селі Марківці і носила не тільки офіційну вивіску, а також і була матчем пам"яті гравця Соколу Олександра Ковальчука. Матч закінчився перемогою Єдності, з рахунком 5:3.

Кубок Бобровицького району.

20 травня ФК Кобижча вдома в рамках 1/2 фіналу куубка району приймав команду Прогрес Мирне. Рахунок 4:1 на користь господарів. Отже в фіналі зіграють Козаки Ярославка - Стара Басань та ФК Кобижча

Категорія: Футбол | Переглядів: 601 | Додав: ser_gi | Дата: 23.05.2018 | Коментарі (0)

12-16 травня в с. Количівка Чернігівського району відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри Сокіл(Джура). В змаганнях прийняло участь 36 команд. Загальне перше місце виборола команда Сіверяни Новгород-Сіверський, 2 місце зайняли Нащадки Остряниці Остерська ОТГ, бронзові нагороди отримала команда Січ Бахмацький район.Команда Бобровицького району Лицарі Світла стала восьмою.

В окремих вправах Бобровиччани здобували наступні місця: Впоряд - 13 місце, Стрільба - 14, Відун - 3, Рятівник - 7, Смуга перешкод - 10, Таборування - 9, Гиря - 12, Линва - 12, Пластун - 35.

Переглядів: 638 | Додав: ser_gi | Дата: 23.05.2018 | Коментарі (0)

15-16 травня 2018 року в м. Чернігів відбувся Кубок Чернігівської області з дзюдо серед дорослих . Абсолютним чемпіоном в абсолютній ваговій категорії став Сафін Даніель.