Головна » 2014 » Квітень » 14 » Футбол.
19:09
Футбол.

Кубок району.

13 квітня відбулись матчі 1/2 фіналу кубка Бобровицького району з футболу. В м. Бобровиця Цукровик приймав Супій Білоцерківці. Рахунок 0:3 на користь гостей. Голи: Олексій Заволовий - 2, Олександр Собех. Склади команд: Цукровик - Бахмат, Гайдук, Фесенко, Пастух (Медвідь), Антоненко, Гаврілей, Рубаник, Давиденко, Примак, Зазимко, Горбатюк; Супій - Лозинський, Сандул, Кошель, Пахолюк (Вандяк), Заволовий (Заболотний), Гора, Литвин, Пашлюк, Полудяк (Кічкур), Собех, Осипенко.

В Новому Бикові Супій-Агро приймав ФК Кобижча. Арбітр матчу Сергій Басистий вже на 9 хвилині залишив гостей у меншості, вигнавши Гузея Сергія. Проте команда ФК Кобижча грала на рівних до 55 хвилини, коли забив Дмиитро Садчінов. А далі посипались на 78 хв. Вадим Семижон (2:0), на 83 хв. Олександр Коморний (3:0), на 90 хв. Олександр Ковальчук (4:0). Отже перемога Супій-Агро 4:0. Склади команд: Супiй-Агро - Костенко, Виноградов, Садчiнов, Фiлiппов, Бердник, Свириденко, Красоха, Погребний (Коморний В.), Лесюк, Семижон (Коморний О.), Ковальчук; ФК Кобижча - Коваль, Андрущенко, Мошна (Нехаєнко), Якуб, Гузей, Гребіневич, Парубець, Довгопол, Заїка, Шевцов, Кузуб.

У фіналі зустрінуться Супій Білоцерківці - Супій-Агро Новий Биків.

Категорія: Футбол | Переглядів: 455 | Додав: ser_gi | Рейтинг: 0.0/0