Користувачів: 0
Головна » 2016 » Вересень » 12 » Футбол. Кубок району.
09:43
Футбол. Кубок району.

10 вересня в м. Бобровиця відбулося футбольне свято до Дня фізичної культури та спорту України, в кінці якого пройшов футбольний поєдинок фінал кубка Бобровицького району. На центральному стадіоні зібралося біля  500 глядачів, щоб подивитися матч за участю ФК Ярославка та Єдність Макарівка. Матч розпочався за рівної боротьби, але так тривало тільки до 21 хвилин до першого забитого голу, з пенальті забив Солоненко. Вже через 10 хвилин рахунок подвоїв Погребний. Так і закінчився перший тайм 2:0 на користь ФК Ярославка. В другому таймі активізувалась Єдність, але знову пропустила Матвійченко зробив рахунок 3:0, після чого на полі була вже одна команда. Четвертий гол гравець Єдності забив у власні ворота. Точку в поєдинку поставив Борисевич, який прекрасно виконав штрафний удар, метрів з 18 закрутив м"яч у дев"ятку. 5:0 - ФК Ярославка володар кубка Бобровицького району 2016 року.

Склади команд: ФК Ярославка - Костенко, Журибеда, Михайленко, Хоменко О., Бердник, Борисевич, Солоненко, Зеленський, Погребний, Матвійченко, Птуха, на заміну виходили Дзюба, Каплій, Якименко; Єдність - Сморшок, Ждан, Федько О., Загородній, Куліда М, Чуб, Семененко, Лола, Супрун Є., Чернишов, Корінний І., на заміну виходили Шелудько Я., Шелудько О., Корінний С, Величко.

Категорія: Футбол | Переглядів: 390 | Додав: ser_gi | Рейтинг: 0.0/0