Користувачів: 0
Головна » 2015 » Липень » 13 » Футбол. Товариська гра.
12:22
Футбол. Товариська гра.

12 липня в смт. Новий Биків відбувсь товариський матч між командами ФК Супій і молодіжною збірною Нової Басані!
Головним фаворитом матчу була місцева команда, але гості змогли їм дати достойний бій.
Матч почавсь дуже жваво з помітною перевагою господарів поля і вже, через 2-3хв вони забили перший гол, ще через пару хв рахунок вже був 2-0. Але потім команда гостей спромоглася на шалений камбек, голами Нагорного, Білоуса і Ткача та почала вести в рахунку 2-3. Господарі поля не стали розслаблятись і до кінця першого тайму вже вели з рахунком 6-3.
На другий тайм гості виходили з ціллю зрівняти рахунок і їм це вдалось. Друга половина гри почалась з швидкої атаки ФК Супій і голу в ворота Нової Басані 7-3. Гостям вже не було чого втрачати і вони майже всією командою почали рватись у атаку. Спочатку ще двома голами за короткий проміжок часу відзначивсь Нагорний, а ще через пару хв Ткач зробив рахунок мінімальним 7-6. Але через помилку в захисті господарі знов збільшили відрив 8-6, зразу після пропущеного голу, в швидкій контратаці, Нагорний знову скоротив відставання до мінімального 8-7. Після закінчення основного часу, в самому кінці компенсованих хвилин Фортуна вдало замикає подачу Ярошенка і команди закінчують матч нічиєю 8-8.
В післяматчевих пенальті удача більше посміхнулася ФК Супій і вони отримали перемогу 4-2.

Команди майже весь час грали досить рівно, незважаючи на вищий клас господарів та рiзнi пророкування щодо кiнцевого результату поєдинку. Як Фк Супій так і Нова Басань мали дуже багато моментів, багато з яких не вдавалося реалізувати.Матч був дуже цікавим і напруженим аж до фінального свистка.
Дякуємо всім за гру,нашим милим дівчатам за підтримку,які завжди з нами,які завжди вірять в нас,спасибі)