Вівторок, 13.11.2018, 03:54
Вітаю Вас Гість | RSS
ДЮСШ Бобровиця та спорт Бобровицького району
Меню сайту
Вхід на сайт
Категорії розділу
Футбол [732]
Міні-футбол [89]
Футзал [202]
Пляжний футбол [4]
Важка атлетика [18]
Пауерліфтінг [8]
Дзюдо [47]
Самбо [8]
Боротьба кураш [1]
Вільна боротьба [1]
Волейбол [28]
Баскетбол [7]
Хокей [6]
Настільний теніс [33]
Легка атлетика [13]
Легкоатлетичний крос [12]
Шахи [20]
Шашки [3]
Кікбоксинг [10]
Бокс [3]
Лижі [2]
Пошук
Календар
«  Жовтень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2018 » Жовтень » 24 » Легкоатлетичний крос.
19:52
Легкоатлетичний крос.

Спартакіаду 2018-2019 навчального року розпочато

 

Теплого, сонячного осіннього дня відбувся чемпіонат Бобровицької міської ради з легкоатлетичного кросу.  Змагання мали статус відкритих. На чемпіонаті були присутні 11 команд Бобровицької міської ради та команди загальних закладів середньої освіти: Старого Бикова, Нової Басані та Вороньків.

За підсумками змагань на дистанції 800 метрів серед дівчаток 2006 р.н.  та молодші перемогу здобули: І місце - Папенко Віта, с.Вороньки, ІІ місце – Лагус Анна, Бобровицький ліцей, ІІІ місце – Лебеда Анастасія, Бобровицький ліцей.

На дистанції 800 метрів серед дівчаток 2004-2005 р.н. найкращою була Манжай Діана, с. Озеряни, ІІ місце – Манжай Дар’я, с.Озеряни, ІІІ місце Татаренко Софія, команди Бобровицького ЗЗСО №2.

Легкоатлетичний крос у дівчаток 2001 -2003 р.н. на 1000 м І місце виборола Петровець Юлія з Озерянського ЗЗСО, ІІ місце – Артеменко Крістіна з Бобровицького ЗЗСО №1, ІІІ місце – Литошко Тетяна з команди Нової Басані.

У юнаків 2006 р.н. та молодші на дистанції 1000 м кращим був Конішевський Олександр з Бобровицького ЗЗСО №1, ІІ місце у Корнійченка Михайла з команди с.Вороньки, ІІІ місце – Ключнік Нікіта з команди Бобровицького ЗЗСО №1.

Сильнішими у бігу на 1000 м серед юнаків 2004-2005 р.н. були:  Шостка Роман з с.Кобижча, ІІ місце – Самсон Дмитро з с. Новий Биків, ІІІ місце – Савченко Євгеній з команди с.Горбачі.

Чемпіонат завершувався кросом на 2000 м серед юнаків 2001-2003 р.н. Кращим став Долгов Роман, з с. Новий Биків, ІІ місце – Линник Богдан з Вороньківської команди, ІІІ місце – Онисечко Олександр,  учасник с. Козацьке.

У загальному заліку по І групі перемогу здобула команда Озерянського ЗЗСО ,  ІІ місце у команди Вороньківського ЗЗСО, ІІІ місце - Бобровицький ЗЗСО №1.

У загальному заліку по ІІ групі  найкращим став Горбачівський ЗЗСО.

ІІ місце у Старобасанської ЗОШ-інтернат, ІІІ місце – Макарівський ЗЗСО.

 

Категорія: Легкоатлетичний крос | Переглядів: 23 | Додав: ser_gi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright MyCorp © 2018Безкоштовний хостинг uCoz