Субота, 20.10.2018, 13:51
Вітаю Вас Гість | RSS
ДЮСШ Бобровиця та спорт Бобровицького району
Меню сайту
Вхід на сайт
Категорії розділу
Футбол [729]
Міні-футбол [87]
Футзал [202]
Пляжний футбол [4]
Важка атлетика [18]
Пауерліфтінг [8]
Дзюдо [47]
Самбо [8]
Боротьба кураш [1]
Вільна боротьба [1]
Волейбол [28]
Баскетбол [7]
Хокей [6]
Настільний теніс [33]
Легка атлетика [13]
Легкоатлетичний крос [11]
Шахи [20]
Шашки [3]
Кікбоксинг [10]
Бокс [3]
Лижі [2]
Пошук
Календар
«  Березень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2018 » Березень » 22 » Шахи та Шашки.
11:46
Шахи та Шашки.

17 березня в Бобровицькій ЗОШ № 1 відбулися районні змагання з шахів та шашок серед школярів .

Призові місця розподілилися таким чином:

ШАХИ

І група

Дівчата

І – Завальнюк Аліна, БобровицькаЗОШ  № 1;

ІІ – Басанько Олена, Вороньківська ЗОШ ;

ІІІ – Даруга Ірина, Бобровицька ЗОШ  № 2.

Юнаки

І – Шундрик Єгор, Бобровицька ЗОШ № 1;

ІІ – Білановський Назарій, Бобровицька гімназія;

ІІІ – Удод Максим, Бобровицька ЗОШ  № 2.

Загальнокомандний залік

І – Бобровицька ЗОШ № 1;

ІІ – Бобровицька гімназія;

ІІІ – Бобровицька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2.

ІІ група

Дівчата

І – Савченко Валентина, Горбачівський НВК;

ІІ – Булах Світлана, Макарівська ЗОШ ;

ІІІ – Зубок Вікторія, Олександрівський НВК.

Юнаки

І – Лісовенко Данило, Старобасанської ЗОШ-інтернат;

ІІ – Савченко Євген, Горбачівський НВК;

ІІІ – Зубок Вадим,  Олександрівський НВК.

Загальнокомандний залік

І – Горбачівський НВК;

ІІ – Старобасанська ЗОШ-інтернат;

ІІІ – Макарівська ЗОШ.

ШАШКИ

І група

Дівчата

І – Тептюк Вікторія, Бобровицька гімназія;

ІІ – Микитенко Дарія, Бобровицька ЗОШ № 2;

ІІІ – Куц Аня, Бобровицької ЗОШ № 1.

Юнаки

І – Самсон Дмитро, Новобиківська ЗОШ;

ІІ – Кулакевич Михайло, Вороньківська ЗОШ;

ІІІ – Ніколаєнко Євген, Бобровицька гімназія.

Загальнокомандний залік

І – Бобровицька гімназія;

ІІ – Бобровицька ЗОШ № 2;

ІІІ – Марковецька ЗОШ.

ІІ група

Дівчата

І – Олешко Влада, Старобасанська ЗОШ ;

ІІ – Макухова Анастасія, Старобасанська ЗОШ-інтернат;

ІІІ – Молчанова Даша, Браницька ЗОШ.

Юнаки

І – Заріпбоєв Руслан, Олександрівський НВК;

ІІ – Шумейко Валентин, Горбачівський НВК;

ІІІ – Каплун Андрій, Макарівська ЗОШ .

Загальнокомандний залік

І – Олександрівський НВК;

ІІ – Горбачівський НВК;

ІІІ – Старобасанська ЗОШ-інтернат І-ІІ ступенів.

Категорія: Шахи | Переглядів: 48 | Додав: ser_gi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright MyCorp © 2018Безкоштовний хостинг uCoz