Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Волейбол
« 1 2 3 »

Категорія: Волейбол | Переглядів: 358 | Додав: ser_gi | Дата: 03.03.2017 | Коментарі (0)

З 27 вересня по 1 жовтня в м. Ужгород проходили XVIII Всеукраїнська спартакіада держслужбовців. У складі Чернігівської області з волейболу грали і два представника бобровиччини Василь Кучерина та Валерій Олійник. В групі Чернігівська область перемогла 2:1 Київську область та програла 1:2 Миколаївський. В матчах за 9-12 місце здобули три перемоги 2:0 у Рівненської області, 2:1 у Тернопільської та 2:0 у Івано-Франківської. Отже в підсумку 9 місце.

20 вересня в с. Білоцерківці відбувся товариський матч з піонерболу серед учнів 3-7 класів. Команда ЗОШ Білоцерківці приймала НВК Старий Биків, рахунок 2:0 на користь господарів. Склади команд: Білоцерківці - Лук"яненко В., Корнійченко М., Олійник Л., Трохімець А., Трохімець О., Кияшко І.; Старий Биків - Іг ... Читати далі »

12-13 квітня в м. Чернігів відбувся чемпіонат області серед вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредетації. Бобровицький коледж економіки та менеджменту ім. О. Майнової програв, нажаль,  всі матчі. 1:2 Ніжинському агротехнічному коледжу, 1:2 Чернігівському економічному коледжу та 0:2 Чернігівському коледжу економіки та технологій. В підсумку зайняли 7 місце. Склад: Борисенко Дмитро, Богуш Владислав, Яцела В"ячеслав, Мартинюк Антон, Савченко Андрій, Коломойко Олександр, Глибовець Олег.

6 квітня в м. Чернігів відбувся чемпіонат області з паурліфтінга серед вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредетації. Бобровицький коледж зайняв 5 місце з 8 команд. Але особисті результати наших спортсменів були дов ... Читати далі »

20 березня в м. Носівка відбулись зональні змагання чемпіонату Чернігівської області з волейболу ФСТ Колос. В змаганнях прийняло участь 5 команд. Колос Бобровицький район потрапив в групу разом з Колос Ніжинський район та Колос Козелецький. Обидві гри ми програли 0:2. В іншій групі змагалися Колос Носівський район та Колос Куликівський район. Склад: Закревський Олександр, Горбатюк Олександр, Миколенко Олександр, Олійник Роман, Панасюк Анатолій та Борисенко Дмитро.

13 березня в м. Бобровиця в залі коледжу економіки та менеджменту ім. О. Майнової відбувся чемпіонат Бобровицького району з волейболу.

... Читати далі »

15 серпня в смт. Козелець відбувся турнір пам"ять Закревського. В змаганнях прийняло участь 4 команди ВК Бобровиця, Закревський і Ко Козелець, Ветеран Козелець, ВК Десна. ВК Бобровиця перемогла всі три свої поєдинки, з рахунком 2:0. Другим стала ВК Десна, третя Закреський і Ко. Склад: Жир, Іванченко, РоманенкоЮ Панасюк, Горбатюк.

16 травня в м. Бобровиця відбулась спартакіада вчителів Бобровицького району. Змагання проходили з волейболу, арм спорту, метання гранати, настільний теніс.

Волейбол

1 - ЗОШ №1 Бобровиця

2 - ЗОШ Стара Басань

3 ЗОШ Ярославка

Арм. спорт

85+

1 - Миколенко Олександр (ЗОШ №1 Бобровиця)