Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 129 130 131 132 133 ... 139 140 »

Нарешті команда Бобровиччини повернулась до виступів в чемпіонаті Чернігівської області. Після першого круга в першій лізі з'явилась команда Автомобіліст Кобижча, яка замінила Автомобіліст Носівка. Стартував Автомобіліст Кобижча впевнено: 2 серпня в Кобижчі переграв ФК Остер 4:3; 11 серпня в Червоних Партизанах здобув перемогу 1:0 над командою Агрікор Холдінг Червоні Партизани. Автомобіліст продовжує очолювати турнірну таблицю в першій лізі.

Категорія: Футбол | Переглядів: 441 | Додав: ser_gi | Дата: 13.08.2012 | Коментарі (0)

До вашої уваги календар другого кола чемпіонату Бобровицького району: Календар чемпіонату Бобровицького району з футболу 2012

5 серпня розпочався другий круг чемпіонату Бобровицького району.

5 Юність Кобижча   &n ... Читати далі »

3 серпня Степанець разом з Мордовією здобув першу перемогу в Прем'єр лізі Росії. Мордовія в Саранську переграла ФК Ростов 3:0, Павло відіграв весь поєдинок.

Результат матчу ФК Мирне - Юність Кобижча 2:7 оставили незмінним, оскільки не дограли декілька хвилин. отже турнірна таблиця має такий вигляд:

1 ФК Кобижча                     7 1 1 37:15 22
2 Дніпро Новий Биків           7 0 2 35:16 21
3 Цукровик Бобровиця        5 3 1 26:10 18
4 ФК Ярославка                  6 0 3 27:13 18
5 Наташа-Агро Нова Басань 4 2 3 27:28 14

Украинский легионер Павел Степанец летом повысился в классе – вместе с командой Мордовия он вышел из первого дивизиона ФНЛ в российскую премьер-лигу.

22 липня відбувся останній тур першого кола чемпіонату Бобровицького району:
ФК Ярославка -  Дружба-Нова Вороньки 3:1
Цукровик Бобровиця - ФК Стара Басань 2:2
Єдність Макарівка - Дніпро Новий Биків 1:5
Наташа-Агро Нова Басань - ФК Кобижча 5:4,
а от матч ФК Мирне - Юність Кобижча не закінчився, за рахунку 7:2 на користь Юності команди пішли з поля. Чекаємо на висновки.

Після дев'яти турів турнірна таблиця має такий вигляд:

Команда                          в н п   &nb ... Читати далі »

Нарешті сьогодні випускник Бобровицької ДЮСШ дебютував в вищих лігах. Степанець провів 88 хвилин в матчі Мордовія Саранськ - Локомотив Москва в прем'єр лізі Росії. Гра закінчилась поразкою Мордовії з рахунком 2:3.

1 ФК Кобижча                     7 1 0 33:10 22
2 Дніпро Новий Биків     & ... Читати далі »

Павло Степанець продовжує підготовку до старту сезону у Прем'єр лізі Росії. Пропустивши перший збір Мордовії через травму, на другий до Угорщини він поїхав та не пропустив жодного товариського матчу:

1 липня Мордовія програла 1:4 Іллічівцю з Маріуполя, Степанець відіграв перший тайм, який закінчився з рахунком 1:1.
5 липня Мордовія зіграла 0:0 з Металургом Донецьк, Степанець відіграв весь поєдинок.
7 липня Мордовія прийняла участь в бліц-турнірі, зігравши два укорочені матчі по 30 хвилин тайм. Спочатку зіграла 0:0 з командою Холадаш Сомбатхей Угорщина( Степанець відіграв 47 хвилин), потім програла 0:1 Діошдьєр Мішкольц Угорщина(Степанець вийшов на 31 хвилині).
11 липня Мордовія програла 0:1 Дьєр Ето Дьєр Угорщина, Степанець відіграв всі 90 хвилин.