Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 138 139 140

26.10.11 Юність Чернігів програла в Щасливому Княжі з рахунком 1:0 Чухрай відіграв весь поєдинок, Весельський вийшов на 39 хвилині.

29.10.11 в Чернігові поступлись Зміні-Оболонь (Київ) 0:2Чухрай знову відіграв весь матч, а Весельський вийшов на 62 хвилині.
Категорія: Футбол | Переглядів: 541 | Додав: ser_gi | Дата: 01.11.2011 | Коментарі (2)

25-26.10.11  в м Бобровиця відбувся міжобласний турнір серед дітей 1996 р.н.

25 жовтня відбулися матчі в групах: в групі а)  ФК Десна(Десна Козелецького р-ну) програв ДЮСШ Ніжин 0:2 та Галичині Львів 0:5, матч Галичина-ДЮСШ Ніжин закінчився перемогою Львів'ян з рахунком 1:0; в групі б) Спартак Львів переграв ДЮСШ Носівку  5:1, ДЮСШ Бобровиця - ДЮСШ Носівка 2:0 в матчі за перше місце в групі господарі поступилися команді Спартак з рахунком 0:2. 26 жовтня в півфіналі Спартак Львів переграв ДЮСШ Ніжин 3:0, а Галичина виграла в  ДЮСШ Бобровиці  2:1. В матчі за 3-те місце Бобровиця переграла Ніжин 4:0, фінал закінчився з рахунком 1:0 на користь команди Галичина

24.10. 11 в м. Прилуках ДЮСШ Бобровиця зайняла 3-те місце в турнірі серед дітей 2004 р.н.. Бобровиця виграла в ДЮСШ-1 Прилуки з рахунком 2:0 (Корнієнко 2-голи) та програли ДЮСШ Ніжин 0:2, ДЮСШ-2 Прилуки 0:5.

25.10.2011 року в м. Бобровиця відбувся турнір серед дітей 1998 р.н. У півфіналі  ДЮСШ Бобровиця та ДЮСШ Бровари переграли ДЮСШ Прилуки 2:0 та ДЮСШ Ніжин 2:1 відповідно. В матчі за 3-те місце Ніжин виграв у  Прилук в серії післяматчевих пенальті 5:3 основний час закінчився з рахунком 2:2. Фінал ДЮСШ Бровари - ДЮСШ Бобровиця 0:0 п.п.4:2

1-10 11-20 ... 1371-1380 1381-1390 1391-1394