Понеділок, 21.08.2017, 22:46
Вітаю Вас Гість | RSS
ДЮСШ Бобровиця та спорт Бобровицького району
Меню сайту
Вхід на сайт
Категорії розділу
Футбол [685]
Міні-футбол [83]
Футзал [181]
Пляжний футбол [4]
Важка атлетика [17]
Пауерліфтінг [7]
Дзюдо [38]
Самбо [8]
Боротьба кураш [1]
Вільна боротьба [1]
Волейбол [23]
Баскетбол [6]
Хокей [5]
Настільний теніс [31]
Легка атлетика [12]
Легкоатлетичний крос [10]
Шахи [19]
Шашки [3]
Кікбоксинг [10]
Бокс [3]
Лижі [2]
Пошук
Календар
«  Серпень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

1997

Чемпіонат Бобровицького району.

Команда місце
1 Дружба Нова Басань 1
2 Промінь Мирне 2
3 КСП ім. Чапаєва Свидовець 3
4 Чорні Буйволи Бобровиця 4
5 ФК Кобижча 5
6 ФК Марківці 6
 

1998

 Чемпіонат Бобровицького району.

Команда Місце
1 Дружба Нова Басань 1
2 Ветеран Бобровиця  
3 ФК Свидовець  
4 Промінь Мирне  
5 ФК Макарівка  

1999

Чемпіонат Бобровицького району.

Команда 1 2 3 4 5 6 7 8 9 М
1 Дружба Нова Басань Х                  
2 Травкіне Бобровиця   Х       1:0 5:3     1
3 ФК Свидовець     Х              
4 ФК Макарівка       Х            
5 Ветеран Бобровиця 1:2       Х          
6 Супій Новий Биків           Х   +:-    
7 Промінь Мирне   1:2         Х      
8 ФК Кобижча               Х    
9 ФК Марківці       0:4         Х  

2000

 Чемпіонат Бобровицького району.

Команда 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 О М
1 ФК Макарівка Х 1:3 2:2 3:0 6:2 1:3 6:0 3:4 2:2 0:1 14 9
2 ФК Кобижча 3:0 Х 3:5 1:1 2:5 3:4 14:0 3:1 +:- 0:2 22 7
3 Супій Новий Биків +:- 8:0 Х 1:1 4:0 2:0 +:- +:- 4:1 0:2 29 5
4 Дружба Нова Басань +:- 3:0 1:1 Х 2:3 5:2 3:1 1:2 4:1 3:1 30 4
5 ФК Марківці 8:2 2:3 2:5 4:6 Х 2:2 4:0 4:5 4:2 0:1 22 8
6 ФК Свидовець 3:0 5:3 7:0 +:- 5:1 Х 3:0 4:2 9:1 1:2 35 3
7 Цукровик Бобровиця 2:4 2:6 2:2 1:2 2:3 0:4 Х 2:8 + 1:4 4 10
8 Прометей Бобровиця 4:1 3:1 4:3 3:0 5:0 5:3 10:1 Х 3:0 10:0 45 1
9 Промінь Мирне 7:2 5:1 5:0 3:2 8:2 2:2 3:0 2:3 Х 5:0 23 6
10 Ветеран Бобровиця 3:1 2:0 3:2 0:3 1:2 2:0 9:1 3:6 7:2 Х 42 2

2001

Чемпіонат Бобровицького району.

Команда 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 О М
1 Прометей Бобровиця Х 4:2 8:1 1:4 +:- +:- 13:1 7:0 3:3 +:- 41 3
2 Ентузіаст Бобровиця 3:1 Х 8:3 1:5 +:- 12:2 5:2 5:3 1:3 +:- 42 2
3 Супій Новий Биків 1:1 0:1 Х 1:3 +:- +:- 3:2 +:- 2:2 -:+ 21 5
4 ФК Свидовець 0:1 3:5 +:- Х 8:0 +:- 2:1 +:- +:- +:- 43 1
5 Сокіл Марківці 4:5 1:4 -:+ -:+ Х -:+ 0:1 3:3 3:4 -:- 1 10
6 ФК Кобижча -:+ -:+ 2:2 1:4 6:4 Х 2:4 +:- 3:5 0:5 16 9
7 Промінь Мирне 3:8 3:5 5:0 1:5 +:- 3:4 Х 4:4 2:2 +:- 20 6
8 ФК Макарівка 4:5 2:4 5:3 +:- +:- 7:0 - Х 4:1 3:7 20 7
9 Цукровик Бобровиця 0:2 5:0 5:0 2:2 +:- 3:1 6:3 +:- Х 5:0 37 4
10 Таран Білоцерківці 6:5 -:+ -:+ 1:2 2:0 -:+ 4:2 1:8 -:+ Х 18 8

2002

2003

Чемпіонат Бобровицького району.

Команда 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 О М
1 Рома Кобижча Х 3:1 2:1 6:1 4:2 6:0 9:2 13:1 +:- +:- 49 1
2 Колос Бобровиця 4:1 Х 5:3 6:0 5:2 4:0 +:- +:- 4:1 +:- 45 2
3 ФК Макарівка 1:10 2:4 Х 4:0 3:1 0:2 +:- 4:1 9:3 +:- 27(17)  
4 Дружба Нова Басань 1:4 0:4 7:1 Х 2:2 2:1 +:- +:- 5:0 +:- 31  
5 Шляховик Бобровиця 1:1 2:6   3:1 Х 2:4 4:0 5:0 +:- +:- 29(17)  
6 Супій Новий Биків 2:4 2:1 4:0 2:1 1:0 Х +:- 2:0 6:1 +:- 42 3
7 ФК Свидовець -:+ 1:11 1:4 -:+ 2:4 -:+ Х   3:4 +:- 6(17) 9
8 Промінь Мирне 1:7 3:11 1:9 0:5 1:7 2:7 +:- Х 0:2 +:- 9(17) 8
9 ФК Стара Басань 0:4 +:- +:- 3:4 2:3 0:5 +:- 2:1 Х +:- 24 7
10 Сокіл Марківці -:+ -:+ -:+ -:+ 2:5 -:+ -:+ -:+ -:+ Х 0 10

2004

2005

2006

2007

2008

2009

2010

2011

2012

2013

Група А

Група Б

За 1-6 місця

За 7-11 місця

 

Copyright MyCorp © 2017Безкоштовний хостинг uCoz