Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Важка атлетика
1 2 3 »

19 червня в м. Чернігів відбувся чемпіонат Чернігівської області з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до15 і до 17 років. Дуже вдало виступили і атлети з бобровицької ДЮСШ під керівництвом М.М. Мольченка. Золоті нагороди завоювали: Мольченко Назар (вагова категорія 49 кг), Степаненко Єлизавета (64 кг), Гулицька Інна (36 кг), Сотник Тимофій (67 кг), Сердюк Євгеній (96+ кг). Друге місце виграли: Рибакова Яна (40 кг) та Гудзь Олексій (67 кг). У ваговій категорії 55 кг четвертою стала Гулицька Аделіна.

Також, хотілось би відмітити вдалий виступ Мольченка Назара, який виконав 1 розряд та є гарним продовжувачем спортивних сімейних традицій свого батька та дідуся.

Категорія: Важка атлетика | Переглядів: 311 | Додав: ser_gi | Дата: 20.06.2021 | Коментарі (0)

В м. Хмельницький з 8 по 12 червня проходить чемпіонат України серед чоловіків та жінок з важкої атлетики. 10 червня відбулись змагання  в ваговій категорії 64 кг серед жінок, де прийняла участь і бобровицька атлетка Стеніна Яна. Яна в своїй ваговій категорії виграла золоту нагороду піднявши загалом 191 кг, в ривку стала першою з вагою 86 кг., а от в поштовху була другою піднявши 105 кг.(таку саму вагу підняла і переможниця, але зробила це раніше від Стеніної).

Вітаємо переможця та її тренера Мольченка М.М.!!!

В м. Славутич, що на Київщині з 12 по 17 квітня 2021 року проходив Чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 15 років. На цих змаганнях виступала і спортсменка з Бобровиці Степаненко Єлизавета, яка 14 квітня у ваговій категорії 64 кг. завоювала 10 місце. В ривку підняла штангу вагою 28 кг., а в поштовху 35 кг.

Категорія: Важка атлетика | Переглядів: 197 | Додав: ser_gi | Дата: 21.04.2021

З 25 лютого по 2 березня в м. Чернігів відбувся кубок України з важкої атлетики. В ваговій категорії до 59 кг. серед жінок змагалась і Бобровицька атлетка Стеніна Яна(дівоче прізвище Назаренко). В поштовху вона підняла вагу в 70 кг., в ривку 87 кг., що дало їй змогу завоювати бронзові нагороди. Вітаємо!!!

6 квітня в м. Чернігів відбувся чемпіонат Чернігівської області з важкої атлетики U-13 та U-17.

4 місце - Мольченко Назар 38 кг та Сердюк Євген 62 кг

3 червня в м. Чернігів відбувся чемпіонат області з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 17 років. Бобровицькі спортсмени виграли 4 нагороди: дві золоті та дві срібні.

Першими стали Джулай Давид у ваговій категорії 94+ кг та Мель Яна 44 кг.

Срібло здобули Матвієнко Дмитро 34 кг та Сердюк Євген 85 кг.

20 травня в м. Київ відбувся відкритий чемпіонат міста з важкої атлетики серед юніорів та дівчат до 15 років. В змаганнях прийняли участь і бобровицьки спортсмени.

1 місце у ваговій категорії 69+ зайняв Джулай Давид.

2 місце завоювали: Мель Яна (44 кг.) та Матвієнко Дмитро (34 кг.)

3 місце - Карнашенко Артем (69+ кг.) та Мольченко Назар (34 кг.)

Четвертими стали: Матвієнко Дмитро (34 кг.) та Дейнега Арсен (56 кг.)

1 квітня в м. Чернігів відбувся чемпіонат чемпіонат Чернігівської області з важкої атлетики серед юнаків та дівчат 13 та 15 років. Бобровиччину представляло 6 спортсменів. До 15 років Мель Яна в ваговій категорії 46 кг. зайняла 1 місце

До 13 років Джулай Давид 62+ кг. та Бондаренко Вікторія 53+ кг. вибороли золоті нагороди.

Третіми стали Карнашенко Артем(на фото з тренером М.М. Мольченко) 62+кг. та Дейнега Арсен 56 кг.

Лише трішки не вистачило до п"єдесталу Мольченку Назару, у ваговій категорії 34 кг. став четвертим.

З 23 червня по 2 липня в м. Тбілісі (Грузія) проходить чемпіонат світу з важкою атлетики серед юніорів до 20 років. 29 червня в ваговій категорії до 63 кг. 4 місце виборола Яна Назаренко. Яна стала четвертою і в ривку (90 кг.), і в толчку (112 кг.) В сумі набрала 202 кг., відставши від п"єдесталу на 2 кг. австралійка К. Еліот підняла 204 кг.

25 травня в м. Городок Хмельницької області розпочався чемпіонат України з важкої атлетики. І в пеший день змагань приніс нам срібну нагороду. В ваговій категорії до 63 кг. Назаренко Яна стала другою.

Піднявши в ривку 88 кг., Яна в поштовху мала всі шанси вибороти залото, але остання спроба стала невдалою. Так, що 110 кг і друге місце. З цим результатом ми і вітаємо Яну та її тренера Миколу Мольченка (молодшого).

1-10 11-20 21-22