Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Важка атлетика
1 2 »

3 червня в м. Чернігів відбувся чемпіонат області з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 17 років. Бобровицькі спортсмени виграли 4 нагороди: дві золоті та дві срібні.

Першими стали Джулай Давид у ваговій категорії 94+ кг та Мель Яна 44 кг.

Срібло здобули Матвієнко Дмитро 34 кг та Сердюк Євген 85 кг.

Категорія: Важка атлетика | Переглядів: 35 | Додав: ser_gi | Дата: 04.06.2017 | Коментарі (0)

20 травня в м. Київ відбувся відкритий чемпіонат міста з важкої атлетики серед юніорів та дівчат до 15 років. В змаганнях прийняли участь і бобровицьки спортсмени.

1 місце у ваговій категорії 69+ зайняв Джулай Давид.

2 місце завоювали: Мель Яна (44 кг.) та Матвієнко Дмитро (34 кг.)

3 місце - Карнашенко Артем (69+ кг.) та Мольченко Назар (34 кг.)

Четвертими стали: Матвієнко Дмитро (34 кг.) та Дейнега Арсен (56 кг.)

1 квітня в м. Чернігів відбувся чемпіонат чемпіонат Чернігівської області з важкої атлетики серед юнаків та дівчат 13 та 15 років. Бобровиччину представляло 6 спортсменів. До 15 років Мель Яна в ваговій категорії 46 кг. зайняла 1 місце

До 13 років Джулай Давид 62+ кг. та Бондаренко Вікторія 53+ кг. вибороли золоті нагороди.

Третіми стали Карнашенко Артем(на фото з тренером М.М. Мольченко) 62+кг. та Дейнега Арсен 56 кг.

Лише трішки не вистачило до п"єдесталу Мольченку Назару, у ваговій категорії 34 кг. став четвертим.

З 23 червня по 2 липня в м. Тбілісі (Грузія) проходить чемпіонат світу з важкою атлетики серед юніорів до 20 років. 29 червня в ваговій категорії до 63 кг. 4 місце виборола Яна Назаренко. Яна стала четвертою і в ривку (90 кг.), і в толчку (112 кг.) В сумі набрала 202 кг., відставши від п"єдесталу на 2 кг. австралійка К. Еліот підняла 204 кг.

25 травня в м. Городок Хмельницької області розпочався чемпіонат України з важкої атлетики. І в пеший день змагань приніс нам срібну нагороду. В ваговій категорії до 63 кг. Назаренко Яна стала другою.

Піднявши в ривку 88 кг., Яна в поштовху мала всі шанси вибороти залото, але остання спроба стала невдалою. Так, що 110 кг і друге місце. З цим результатом ми і вітаємо Яну та її тренера Миколу Мольченка (молодшого).

12-16 квітня в м. Славутич відбувся чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 17 років та турнір пам"яті героїв Чорнобиля. Бобровицю представляло 4 спортсмени. В ваговій категорії до 44 кг. Шинець Ірина зайняла 8 місце з результатами 27 кг. у ривку та 37 кг. у поштовху, Скрипка Анна 15 місце - 18 кг. у ривку та 24 кг. у поштовху. В ваговій категорії до 53 кг. Сорока Анна 12 місце - 42 кг. у ривку та 50 кг. у поштовху. В ваговій категорії 69+ кг. 5 місце зайняла Циганок Владислава - 48 кг. у ривку та 60 кг. у поштовху.

Також слід відзначити присутність на змаганнях 4 Бобровицьких тренерів: Микола Мольченко та Тетяна Диннік представляли Бобровицю, Коробка Ольга місто Чернігів та Роман К ... Читати далі »

10 лютого в м. Чернігів стартував кубок України з важкої атлетики серед дорослих. Перший день змагань Бобровиці приніс золоту нагороду. Назаренко Яна в ваговій категорії до 63 кг. виборола перше місце, показавши в поштовху 116 кг. та в ривку 90 кг. Вітаємо чемпіонку.

16-20 жовтня в м. Кам"янець-Подільський відбувся чемпіонат України з важкої атлетики серед кадетів віком до 13 та до 15 років. В змаганнях прийняло участьі 5 атлетів з Бобровиці. Скрипка Анна до 13 років в ваговій категорії до 36 кг зайняла 6 місце. Сорока Анна до 15 років в ваговій категорії до 53 кг. - 7місце. Циганюк Владислава в ваговій категорії 63+ кг. - 6 місце. Пластовець Вадим до 13 років в віговій категорії до 34 кг. - 10 місце. Джулай Давид до 13 років вагова категорія 62+ кг. - 12 місце.

8-11 вересня в м. Хмельницький відбувся чемпіонат України з важкої атлетики. В ваговій категорії до 63 кг. серед жінок золото виборола Назаренко Яна. В кожному з видів Яна також була першою: ривок 95 кг., поштовх 114 кг

25 лютого в м. Чернігів стартував Кубок України з важкої атлетики, який приніс нам чемпіона та Майстра спорта міжнародного класу. В ваговій категорії до 63 кг. Назаренко Яна стала чемпіокою України. До вашлї уваги фотозвіт з сайту http://newvv.net

Золотой подход Яны Назаренко

Воспитанница известного тренера на Черниговщине Николая Мольченко из Бобровицы Яна Назаренко на Кубке Украины, который вчера открылся в Чернигове, в весовой категории до 63 кг завоевала первую Золотую медаль для команды Чернигова.

Предлагаю вам посмотреть, как Яна боролось на помосте со штангой. Первый подход для нее был неудачным. А затем она, как говорят, собрала спортивную волю в кулак и осуществила такую желаемую мечту для себя и своего тренера. Она даже достигла большего – тренер не ставил задачу ... Читати далі »