Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Футбол
« 1 2 ... 63 64 65 66 67 ... 77 78 »

Степанець провів свій черговий матч на тренувальному зборі. 13 лютого в поєдинку Мордовія - Кошице Словакія, він провів перші 72 хвилини. Матч закінчився в нічию 0:0

Категорія: Футбол | Переглядів: 461 | Додав: ser_gi | Дата: 15.02.2013 | Коментарі (0)

11 лютого Мордовія Саранськ провела свій другий матч, в турецькому місті Белек, зіграла 1:1 з командою ФК Актобе Казахстан. Степанець вийшов на поле на 71 хвилині.

З 7 по 9 лютого Патук прийняв участь у наборі в РВУФК міста Києва 2001 р.н.. По результатам зборів Богдан справив непогане враження на тренерів, проте чекає результатів наступних наборів до училища.

Степанець Павло разом з командою Мордовія Саранськ знаходиться на зборах в місті Айа-Напа Кіпр.  1 лютого команда провела перший спаринг з командою Корона Кельце Польща. Рахунок матчу 0:1 на користь поляків. Степанець зіграв перший тайм.

ДЮСШ Бобровиця в 2012 році провела, 92 гри не рахуючи ігри з командами Бобровицького району. Зіграли матчі в 10 населених пунктах України (Чернігівської, Сумської та Київської області) та в одному чеському місті. Перелік міст в яких грала ДЮСШ:

10 м. Конотоп - 4 гри
11 смт. Десна (Козелецький р-н) - 2 гри.

1 Європа Прилуки &nb ... Читати далі »

Результати ігор чемпіонату Чернігівської області Першої ліги нашої зони четвертий та п'ятий тури:

Команда ДЮСШ Носівка не з'явилась на ігри в Козелець та Прилуки, їй зараховано технічні поразки.

& ... Читати далі »

9 грудня в ЗОШ с. Озеряни відбувся чемпіонат Бобровицької ДЮСШ Колос. Спочатку грали старші 1999 р.н. ЗОШ Озеряни грали проти ЗОШ Нова Басань перша гра закінчилась з рахунком 5:7, а друга 3:6 на користь ЗОШ Нова Басань, котрій і дістались золоті нагороди. А потім вийшли молодші 2001 р.н., ось результати матчів:

Четверте - Колос Бобровиця

Антоненко Богдан став бронзовим призером чемпіонату Києва з футболу серед гравців 1997 р.н., в складі команди Арсенал. В останній гри, проти Зірки, вирішувалась доля нагород. Арсенал переміг 2:0, Антоненко провів весь матч. Грав він і у фіналі кубку Києва, проти Динамо. Гра закінчилась з рахунком 2:4.

Чухрай, Весельський та Зеленський по різному закінчили перше коло чемпіонату України. Перші двоє в складі Юність Чернігів (1997 р.н.) йдуть на 7 місці маючи 10 очок. Команда Княжа Щасливе (1998 р.н.), за яку виступає Вадим Зеленській, йде на 10 місці з 1 очком.

20 жовтня Княжа - РВУФК Київ 0:1, Зеленський зіграв 52 хвилини.

27 жовтня Юність - Зміна-Оболонь Київ 3:1, Чухрай - 80 хвилин, Весельський травмований на 10 хвилині.

Динамо Київ - Княжа Щасливе 7:0, Зеленський - весь матч.

30 жовтня Арсенал Київ - Юність 5:0, Чухрай та Весельський - весь матч.

Княжа - Зміна-Оболонь Київ 1:1, Зеленський - весь матч.

3 листопада Атлет Київ - Юність 2:0, Чухрай - 40 хвилин, Весельський - весь матч.

Княжа - Арсенал Київ 0:1, Зеленський - 54 хвилини.