Середа, 22.11.2017, 10:12
Вітаю Вас Гість | RSS
ДЮСШ Бобровиця та спорт Бобровицького району
Меню сайту
Вхід на сайт
Категорії розділу
Футбол [699]
Міні-футбол [83]
Футзал [181]
Пляжний футбол [4]
Важка атлетика [17]
Пауерліфтінг [7]
Дзюдо [38]
Самбо [8]
Боротьба кураш [1]
Вільна боротьба [1]
Волейбол [23]
Баскетбол [6]
Хокей [5]
Настільний теніс [31]
Легка атлетика [12]
Легкоатлетичний крос [10]
Шахи [19]
Шашки [3]
Кікбоксинг [10]
Бокс [3]
Лижі [2]
Пошук
Календар
«  Травень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2017 » Травень » 23 » Легка атлетика.
21:50
Легка атлетика.

17 травня в м. Бобровиця відбувся чемпіонат Бобровицького району з легкої атлетики серед школярів.

Командні результати:

1 група 2 група
Місце Школа Місце Школа
1 Бобровицька гімназія 1 Вороньківська ЗОШ
2 Бобровицька ЗОШ №1 2 Макарівська ЗОШ
3 Новобасанська ЗОШ 3 Пісківська ЗОШ
4 Новобиківська ЗОШ 4 Горбачівський НВК
5 Озерянська ЗОШ 5 Старобасанська ЗОШ-інтернат
6 Бобровицька ЗОШ №2 6 Олександрівський НВК
    7 Новобасанська ЗОШ №2
    8 Браницька ЗОШ
Штовхання ядра
Місце Спортсмен Школа Результат
2002 р.н. дівчата
1 Холод Юлія Бобровицька гімназія 7,32
2 Циганок Влада Старобасанська ЗОШ-інтернат 6,83
3 Карвацька Яніна Бобровицька гімназія 6,53
1999 р.н. дівчата
1 Гурин Наталія Бобровицька ЗОШ №1 7,58
2 Крамаренко Анна Бобровицька гімназія 6,80
3 Бреус Анна Бобровицька гімназія 6,40
2002 р.н. юнаки
1 Ременець Денис Бобровицька ЗОШ №1 9,17
2 Лапка Максим Бобровицька гімназія 8,40
3 Завгородній Богдан Озерянська ЗОШ 8,25
1999 р.н. юнаки
1 Кожель Олександр Озерянська ЗОШ 10,65
2 Сосєв Богдан Пісківська ЗОШ 10,54
3 Маренко Вячеслав Вороньківська ЗОШ 9,85
Метання спису
Місце Спортсмен Школа Результат
2002 р.н. дівчата
1 Холод Юлія Бобровицька гімназія 18,20
2 Покарм"яка Мар"яна Горбачівський НВК 16,90
3 Мала Ірина Бобровицька ЗОШ №1 13,75
1999 р.н. дівчата
1 Бреус Анна Бобровицька гімназія 21,44
2 Громова Анна Бобровицька ЗОШ №1 21,41
3 Сарана Кармелія Озерянська ЗОШ 14,90
2002 р.н. юнаки
1 Тимченко Максим Бобровицька гімназія 28,83
2 Кужель максим Пісківська ЗОШ 28,25
3 Завгородній Богдан Озерянська ЗОШ 23,79
1999 р.н. юнаки
1 Сосєв Богдан Озерянська ЗОШ 33,83
2 Шепель Олександр Озерянська ЗОШ 29,89
3 Сірик Володимир Бобровицька ЗОШ №1 28,50
Стрибки у довжини
Команда Школа Результат
2002 р.н. дівчата
1 Купрій Валерія Бобровицька ЗОШ №1 3,85
2 Кобальчук Ілона Бобровицька ЗОШ №2 3,70
3 Дітковська Тетяна Бобровицька гімназія 3,60
1999 р.н. дівчата
1 Карлова Валерія Вороньківська ЗОШ 3,61
2 Пінчук Анастасія Бобровицька гімназія 3,58
3 Воробйова Дар"я Бобровицька ЗОШ №1 3,50
2002 р.н. юнаки
1 Кравченко Андрій Новобиківська ЗОШ 4,87
2 Корнієнко Владислав Бобровицька гімназія 4,74
3 Кужель Максим Бобровицька гімназія 4,59
1999 р.н. юнаки
1 Куриленко Олександр Бобровицька гімназія 5,17
2 Задорожній Богдан Бобровицька ЗОШ №1 4,94
3 Ющенко Дмитро Бобровицька гімназія 4,74
Біг на 800 м.
Місце Спортсмени Школа Результат
2002 р.н. дівчата
1 Жугрова Софія Макарівська ЗОШ 3,02
2 Манжай Дарина Озерянська ЗОШ 3,05
3 Купрій Валерія Бобровицька ЗОШ №1 3,06
1999 р.н. дівчата
1 Дяченко Тетяна Новобасанська ЗОШ 2,58
2 Медяник Марія Бобровицька гімназія 3,12
3 Москвичова Алла Бобровицька ЗОШ №1 3,15
Біг на 1500 м
Місце Спортсмен Школа Результат
2002 р.н. юнаки
1 Долгов Роман Новобиківська ЗОШ 5,28
2 Вакуленко Олександр Бобровицька ЗОШ №1 5,53
3 Терех Богдан Озерянська ЗОШ 5,57
1999 р.н. юнаки
1 Подгайко Артем Бобровицька гімназія 5,38
2 Дерій Дмитро Бобровицька ЗОШ №2 5,38,2
3 Калюжний Олег Новобасанська ЗОШ 5,44
Біг на 400 м
Місце Спортсмен Школа Результат
2002 р.н дівчата
1 Булах Анастасія Макарівська ЗОШ 1,16
2 Москвичова Алла Бобровицька ЗОШ №1 1,17
3 Манжай Дар"я Озерянська ЗОШ 1,18
3 Книр Анастасія Новобасанська ЗОШ 1,18
1999 р.н. дівчата
1 Папенко Валентина Вороньківська ЗОШ 1,17
2 Шипинська Дар"я Бобровицька ЗОШ №1 1,18
3 Артеменко Кристина Бобровицька ЗОШ №1 1,20
2002 р.н. юнаки
1 Тимченко Максим Бобровицька гімназія 1,04
2 Дарага владислав Бобровицька ЗОШ №1 1,05
3 Мозговий Богдан Бобровицька гімназія 1,06
3 Удод Максим Бобровицька ЗОШ №2 1,06
3 Кудлай Іван Горбачівський НВК 1,06
1999 р.н. юнаки
1 Задорожній Богдан Бобровицька ЗОШ №1 1,00
2 Єременок Олександр Новобиківська ЗОШ 1,01
3 Войтенко Олександр Озерянська ЗОШ 1,02
Біг на 100 м.
Місце Спортсмен Школа Результат
2002 р.н. дівчата
1 Дітковська Тетяна Бобровицька гімназія 13,7
2 Шипинська Дар"я Бобровицька ЗОШ №1 13,9
3 Машаренко Наталія Бобровицька гімназія 14,5
3 Лавріненко Діана Вороньківська ЗОШ 14,5
1999 р.н. дівчата
1 Папенко Валентина Вороньківська ЗОШ 14,5
2 Дяченко Тетяна Новобасанська ЗОШ 14,7
3 Колок Лідія Новобасанська ЗОШ 14,9
3 Воробйова Дар"я Бобровицька ЗОШ №1 14,9
2002 р.н. юнаки
1 Корнієнко Владислав Бобровицька гімназія 12,0
2 Кравченко Андрій Новобиківська ЗОШ 12,2
3 Пугач Ярослав Новобасанська ЗОШ 12,3
1999 р.н. юнаки
1 Куриленко Олександр Бобровицька гімназія 11,1
2 Попов Микола Пісківська ЗОШ 11,6
3 Гуща Максим Бобровицька ЗОШ №1 12,0
Естафети
Місце Команда Результат
Змішана 2 групи 100 м(д)-200 м(ю)-300 м(д)-400 м(ю)
1 Макрівська ЗОШ 2,51
2 Вороньківська ЗОШ 2,59
3 Горбачівський НВК 3,00
Дівчата 100-200-300-400
1 Бобровицька ЗОШ №2 3,01
2 Новобасанська ЗОШ 3,04
3 Бобровицька гімназія 3,06
Юнаки 100-200-300-400
1 Бобровицька ЗОШ №1 2,28
2 Бобровицька гімназія 2,32
3 Новобиківська ЗОШ 2,39

 

Категорія: Легка атлетика | Переглядів: 93 | Додав: ser_gi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright MyCorp © 2017Безкоштовний хостинг uCoz