Понеділок, 21.09.2020, 02:45
Вітаю Вас Гість | RSS
Бобровицький ЗПО "Дитячо-Юнацька спортивна школа
Меню сайту
Вхід на сайт
Категорії розділу
Футбол [747]
Міні-футбол [96]
Футзал [216]
Пляжний футбол [4]
Важка атлетика [19]
Пауерліфтінг [8]
Дзюдо [52]
Самбо [10]
Боротьба кураш [3]
Вільна боротьба [1]
Волейбол [29]
Баскетбол [7]
Хокей [6]
Настільний теніс [34]
Легка атлетика [13]
Легкоатлетичний крос [13]
Шахи [21]
Шашки [3]
Кікбоксинг [10]
Бокс [3]
Лижі [2]
Пошук
Календар
«  Вересень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Група Д 2003
Команда 1 2 3 4 5 Очки
1 ДЮСШ Бобровиця Х   0:2 1:0   3
2 ДЮСШ Варва   Х 0:4   0:4 0
3 ДЮСШ Ніжин     Х     6
4 ДЮСШ Носівка   3:1   Х   3
5 Європа Прилуки 5:2     4:2 Х 6
Група Д 2005
Команда 1 2 3 4 5 Очки
1 ДЮСШ Бобровиця Х   0:1 2:0   3
2 ДЮСШ Варва   Х 1:5   2:0 6
3 ДЮСШ Ніжин     Х     6
4 ДЮСШ Носівка   1:2   Х   0
5 Європа Прилуки 4:3     11:0 Х 6
Група А 2003
Команда 1 2 3 4 5 6 Очки
1 Десна-1 Чернігів Х 6:0 9:0 7:1     9
2 ДЮСШ Городня   Х       0:1 1
3 ДЮСШ Корюківка     Х 4:3 1:0   6
4 ДЮСШ Ріпки   1:0   Х 2:2   4
5 ДЮСШ Сновськ   1:1     Х   2
6 Юність-2 Чернігів     6:1   2:0 Х 9
Група А 2005
Команда 1 2 3 4 5 6 Очки
1 Десна-1 Чернігів Х 16:0 23:0 15:0     9
2 ДЮСШ Городня   Х       0:3 0
3 ДЮСШ Корюківка     Х 7:1 4:0   6
4 ДЮСШ Ріпки   1:0   Х 4:3   6
5 ДЮСШ Сновськ   4:2     Х   3
6 Юність-2 Чернігів     7:1   12:1 Х 9
Група Б 2003
Команда 1 2 3 4 5 Очки
1 ДЮСШ Бахмач Х 2:2       4
2 ДЮСШ Борзна   Х   3:1   4
3 ДЮСШ Прилуки     Х 6:2   3
4 ДЮСШ Прилуцький р-н       Х 2:0 3
5 ДЮСШ Талалаївка 3:7       Х 0
Група Б 2005
Команда 1 2 3 4 5 Очки
1 ДЮСШ Бахмач Х 5:0       6
2 ДЮСШ Борзна   Х   0:1   0
3 ДЮСШ Прилуки     Х 5:2   3
4 ДЮСШ Прилуцький р-н       Х 8:0 6
5 ДЮСШ Талалаївка 0:1       Х 0
Група В 2003
Команда 1 2 3 4 5 6 Очки
1 Десна-2 Чернігів Х       9:0 2:5 6
2 ДЮСШ Козелець 1:2 Х 1:0 3:1     6
3 ДЮСШ Куликівка     Х 3:0 1:0   6
4 ДЮСШ Остер       Х     0
5 Колос Чернігівський р-н         Х   0
6 Юність-1 Чернігів       18:0   Х 6
Група В 2005
Команда 1 2 3 4 5 6 Очки
1 Десна-2 Чернігів Х       5:0 1:5 6
2 ДЮСШ Козелець 0:5 Х 1:0 2:7     3
3 ДЮСШ Куликівка     Х 0:2 2:4   0
4 ДЮСШ Остер       Х     6
5 Колос Чернігівський р-н         Х   3
6 Юність-1 Чернігів       4:0   Х 6

 

Copyright MyCorp © 2020Безкоштовний хостинг uCoz