Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Пауерліфтінг

11 квітня на базі Чернігівського професійного будівельного ліцею відбулися змагання із пауерліфтінгу серед юнаків у залік ХХІ обласної Спартакіади серед студентів ВНЗ . Участь в змаганнях взяла збірна команда Бобровицького коледжу економіки та менеджменту ім. О. Майнової.

Призерами змагань стали: Сандуленко Руслан, група Р-41, вагова категорія 100кг (410) - І місце; Надольський Андрій, студент групи Р-41, вагова категорія 82,5кг (355) - ІІІ місце; Сурай Олег, студент групи Л-41, вагова категорія 75кг (360) - ІІІ місце.

;     ; ... Читати далі »

Категорія: Пауерліфтінг | Переглядів: 337 | Додав: ser_gi | Дата: 21.04.2018 | Коментарі (0)

6 квітня на базі Чернігівського професійного ліцею відбулися змагання з пауерліфтінгу серед юнаків в залік  ХХ обласної Спартакіади  серед студентів ВНЗ. Участь в змаганнях прийняла збірна команда Бобровицького коледжу економіки та менеджменту ім. О. Майнової, зайнявши ІV місце.

Призерами змагань стали: студент групи Л-31 Резвін Роман, вагова категорія 90 кг (470) – І місце; Сандуленко Руслан, група Р-31, вагова категорія 110 кг (390) – ІІ місце; Горовий Андрій, студент групи Ф-31, вагова категорія 75 кг (380) – ІІІ місце; Білим Ярослав, студент групи Е-21, вагова категорія 82,5 кг (385) – ІІІ місце.

... Читати далі »

21-23 жовтня в м. Київ відбувся Кубок України UPC з пауерліфтінгу. Роман Макаренко в ваговій категорії 67.5 кг. здобув бронзу з результатом 117,5 кг. Максим Власов в ваговій категорії 100 кг. став 6 з результатом 155 кг.

28 серпня в м. Київ відбувся Кубок столиці з пауерліфтінгу. В змаганнях прийняли участь і два Бобровицьки спортсмени Роман Макаренко у ваговій категорії 67, 5 кг. зайняв 1 місце в жимі лежачи та став 2-им в дисциплін екстремальний жим.

Максим Власов у ваговій категорії 100 кг здобув золото в екстримальному жимі та заволодів срубними нагородами в жимі лежачи

4-5 червня відбувся Відкритий чемпіонат міста Києва та Київської області з пауерліфтінгу, жиму лежачи, тяги та екстримального жиму. В змаганнях прийняли участь і два Бобровицькі спортсмени. Роман Макаренко став чемпіоном в жимі лежачі, а Микола Власов виборов срібну нагороду в екстримальному жимі.

9 квітня в м. Київ відбувся UNPF 7 чемпіонат України з пауерліфтінгу та окремих вправ. В змаганнях з жиму лежачи прийняли участь і два спортсмени з Бобровиці. Роман Макаренко в ваговій категорії 67,5 кг. зайняв друге місце. Максим Власов в ваговій категорії 90 кг також завоював срібні нагороди. Максим також виступив в змаганнях з багатоповторного жиму в ваговій категорії 90 кг. став 3

6 лютого в м. Київ відбувся UPC Кубок Дніпра з пауерліфтінгу Роман Макаренко в ваговій категорії 67,5 кг. завоював 1 місце з жиму лежачи та отримав звання КМС. Максим Власо ... Читати далі »

21 квітня Микола Дорошенко (Піски) прийняв участь в змаганннях з класичного жиму лежачи серед студентів вищих навчальний закладів на першість Печерського району міста Києва. Представляючи, Національний транспортний університет в своїй ваговій категорії зайняв друге місце, виконавши спробу на 135 кг.

25 лютого в тренажерному залі відбулися змагання з пауерліфтінгу серед студентів Бобровицького коледжу економіки та менеджменту ім. О. Майнової.