Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Кікбоксинг

26 травня в м. Київ відбувся відкритий кубок міста з кікбоксингу. Бобровицька школа бойових мистецтв "Небесний кіт" на змаганнях була представлена 4 спортсменами:

Кореба Денис в категорії 11-12 років, Лоу-кік-лайт до 24кг зайняв 1 місце.

Тесля Андрій в категорії 11-12 років, лоу-кік, вище 48кг, 3 місце та Лоу-кік-лайт, вище 47кг, 3 місце

Пилипчук Володимир в категорії 13-14 років, лоу-кік, до 52кг, 2 місце та 13-15 років, Лоу-кік-лайт до 52кг, 3 місце

Литовченко Роман в категорії 19 - 40 років, лоу-кік, до 75кг 1 місце та Лоу-кік-лайт до 74кг, 2 місце.

Категорія: Кікбоксинг | Переглядів: 470 | Додав: ser_gi | Дата: 29.05.2017 | Коментарі (0)

9 квітня в м. Київ відбувся відкритий чемпіонат КДЮСШ "Ринг" по кікбоксингу ВТКА. В змаганнях прийняли участь і чотири Бобровицьки вихованці школи бойових мистецтв "Небесний кіт". Чемпіоном в віковій категорії 8-10 років до 24 кг. став Кореба Денис (Лоу-Кік-Лайт). Другим в віковій категорії 17-18 років до 70 кг. став Литовченко Роман (К1). Та двоє спортсменів здобули бронзові нагороди, Пилипчук Володимр в віковій категорії 15-16 років до 52 кг(Лоу-Кік) та Тесля Андрій вікова категорія 11-12 років більше 47 кг. (Лоу-Кік-Лайт).

19-20 листопада в м. Києві відбувся відкритий кубок міста Києва з кікбоксингу ВТКА. В змаганнях прийняло участь 35 команд з 10 міст України. Бобровицька школа бойових митецтв "Небесний кіт" завоювала п"ять нагород. 2 місце зайняли: Тесля Андрій (лоу-кік-лайт у ваговій категорії більше 47 кг. 10-12 років) та Пилипчук Володимер (К-1 у ваговій категорії до 51 кг. 13-14 років), 3 місце зайняли: Литовченко Роман (К-1 у ваговій категорії до 71 кг. 17-18 рорків), Рудницький Валентин (лоу-кік-лайт у ваговій категорії до 37 кг. 10-12 років) та Кореба Денис (лоу-кік-лайт у ваговій категорії до 37 кг. 10-12 років).

7 травня в м. Київ відбувся відкритий турнір "Травневий грім" з кікбоксингу WTKA. Бобровицький Школа бойвих митецтв "Небесний кот" також прийняла участь в цих змаганнях. Підопічні Віктора Сігбатуліна завоювали 3 нагороди. Пилипчук Володимер став 1 13-14 річних хлопців у ваговій категорії до 47 кг., Кореба Денис 7-9 років вагова категорія до 25 кг. - 2 місце та Дерновий Павло 7-9 років у ваговій категорії більше 47 кг. також став другим.

13 березня в м. Київ пройшов відкритий чемпіонат Київської області КМО ФСТ Спартак з Кікбоксингу ВТКА. В змаганнях прийняли участь і Бобровицькі спортсмени, вихованці школи боєвих мистецтв "Небесний кіт". В розділі Лоу - кік Кореба Денис в віковій категорії 7-9 років до 25 кг. зайняв перше місце. В ваговій категорії до 47 кг 13-15 років Пилипчук Володимер став другим. Треті місця вибороли Шелест Роман 7-9 років до 37 кг. та Шелест Ігорь 10-12 років більше 47 кг. (Тренер - Віктор Сігбатулін) Слід зазначити, що для всіх спортсменів це були перші старти.

27 лютого в м. Чернігів відбувся чемпіонат області з кібоксингу. Бобровицькі спотсмени завоювали чотири медалі. Станіслав Ляшик в ваговій категорії 80 кг заняв 1 місце, Білим Ярослав 2 місце в ваговій категорії 75 кг., Горовий Олег 3 місце в ваговій категорії до 70 кг. та Московко Сергій 3 місце в ваговій категорії до 70 кг. Всі кікбоксери змагалися в розділі лайт контакт

14 лютого в м. Чернігів відбувся відкритий чемпіонат Чернігівської області з кікбоксингу. Змагання присвячені 26-й річниці повного виводу Радянських військ з території Афганістану. Чемпіонат приніс Бобровицьким спортсменам дві золоті та чотири бронзові нагороди. В своїх вагових категоріях наші кікбоксери показали наступні результати. Ляшик Станіслав 1 місце в розділі лайт-контакт та 3 місце в розділі фул-контакт; Проценко Олександер 1 місце в розділі лайт-контакт; Білим Ярослав 3 місце в розділі  лайт-контакт;  Горовий Олег 3 місце в розділі лайт-контакт; Московко Сергій 3 місце в розділі лайт-контакт та 4 місце в розділі фул-ко ... Читати далі »

16-19 квітня в м. Бровари пройшов чемпіонат України з кікбоксингу серед юнаків та юніорів. В змаганнях прийняло участь і пятеро представників з м. Бобровиця. Двоє з яких змагались в фіналі та завоювали срібло. В ваговій категорії 67+ серед юнаків Білим Ярослав. Серед юніорів Проценко Олександр в ваговій категорії до 87 кг в фінальному поєдинку здобув перемогу, але був дискваліфікований за грубість і задовольнився сріблом. Ще троє вилетіли на більш ранніх стадіях. В ваговій категорії до 69кг. Московко Сергій, до 79 кг. Ляшик Станіслав та Ярош Дмитро.

З 27 лютого по 1 березня в м. Київ відбувся відкритий чемпіонат м. Києва та Київської області з кікбоксингу серед дорослих. В змагались і двоє наших, які програли перші ж матчі Ляшик Станіслав та Лебеда Сергій.

З 27 лютого по 1 березня в  столиці проходив  відкритий Чемпіонат Київської області і Києва  з кікбоксингу, в якому взяли участь понад 250 спортсменів віком від 7 років.  Серед учасників були і бобровичани. Станіслав Ляшик  посів  3-тє  місце в ваговій категорії до 84кг., а Сергій Лебеда  - 4-те  у ваговій категорії до 74 кг. Слід відзначити, що нашим землякам дісталися дуже сильні суперники. Вони боролися з майстром спорту міжнародного класу та майстром спорту   з кікбоксингу  і ще й значно старшими від них  за віком. Тож Станіслав та Сергій мали можливість підвищувати свою  майстерність, змагаючись із набагат ... Читати далі »

Нові перемоги бобровицьких спортсменів.

17 травня у спортивному клубі "Октант" Чернігова проходив відкритий Чемпіонат КДЮСШ Чернігівської міської громадської організації СТ "Спартак" з кікбоксингу ВАКО. У змаганнях брали участь чотири наші земляки. Тренер-викладач Бобровицької ЗОШ №1 Олександр Миколенко задоволений виступом своїх вихованців. Сергій Лебеда посів перше місце, Олександр Карпенко, Станіслав Ляшик та Руслан Голуб були третіми. Стаття з газети "Наше Життя" №21 від 23.05.2014 року.