Вівторок, 22.10.2019, 01:19
Вітаю Вас Гість | RSS
Бобровицький ЗПО "Дитячо-Юнацька спортивна школа
Меню сайту
Вхід на сайт
Категорії розділу
Футбол [747]
Міні-футбол [96]
Футзал [216]
Пляжний футбол [4]
Важка атлетика [19]
Пауерліфтінг [8]
Дзюдо [52]
Самбо [10]
Боротьба кураш [3]
Вільна боротьба [1]
Волейбол [29]
Баскетбол [7]
Хокей [6]
Настільний теніс [34]
Легка атлетика [13]
Легкоатлетичний крос [13]
Шахи [21]
Шашки [3]
Кікбоксинг [10]
Бокс [3]
Лижі [2]
Пошук
Календар
«  Січень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2013 » Січень » 15 » Чемпіонат області
22:28
Чемпіонат області

Турнірні таблиці інших груп.

Вища ліга

Старша група (1996-97 р.н.)

 

№  Команда               В Н П  М      О

1 Юність Чернігів        7 0 0 30-6   21

2 Десна Чернігів         4 1 2 16-12  13

3 Європа Прилуки      4 0 3 19-14  12

4 СДЮСШ Ніжин         4 0 3 15-16  12

5 ДЮСШ Бахмач         4 0 3 13-14  12

6 Юність-2 Чернігів     3 1 3 12-7    10

7 ДЮСШ Прилуки       1 2 4 9-23      5

8 ДЮСШ Борзна         0 0 7 4-26      0

 

Молодша група (1998-99 р.н.)

 

№  Команда               В Н П    М     О

1 Європа Прилуки      5 1 1  17-3   16

2 Юність Чернігів        5 1 1  15-5   16

3 Десна Чернігів         4 1 2 15-10  13

4 ДЮСШ Прилуки       3 1 3  13-14 10

5 СДЮСШ Ніжин         3 1 3   7-12  10

6 ДЮСШ Борзна         1 2 4   6-14   5

7 ДЮСШ Бахмач         0 4 3   3-10   4

8 Юність-2 Чернігів     1 1 5   5-13   4 

 

Перша ліга 2 зона

Старша група

 

№  Команда                                      І В Н П    М     О

1 ДЮСШ Корюківка                           4 2 1 1  18-12  7

2 ДЮСШ Новгород - Сіверський         4 2 1 1  10-8    7

3 ДЮСШ Короп                                  4 2 0 2  14-16  6

4 ДЮСШ Семенівка                            4 1 2 1  11-12  5

5 ДЮСШ Сосниця                              4 1 0 3   5-10   3

 

Молодша група

 

№  Команда                                       І В Н П    М     О

1 ДЮСШ Семенівка                            4 2 2 0   9-7    8

2 ДЮСШ Сосниця                               4 2 1 1 10-7    7

3 ДЮСШ Короп                                  4 2 1 1   7-4    7

4 ДЮСШ Корюківка                           4 1 0 3   7-8    3

5 ДЮСШ Новгород - Сіверський         4 1 0 3  4-11   3

 

Перша ліга 1 зона(не всі результати першого кола)

Старша група

 №  Команда                            І В Н П    М     О 

1 ДЮСШ Ріпки                          5 3 1 1  11-7   10

2 ДЮСШ Городня                      6 3 1 2  10-9   10

3 Десна-2 Чернігів                    4 3 0 1  5-4     9

4 ДЮСШ Чернігівський р-н.       5 2 1 2  5-4     7

5 ДЮСШ Куликівка                   4 1 1 2  4-5     4

6 ДЮСШ Березне                      4 1 0 3  6-8     3

7 ДЮСШ Щорс                          4 0 2 2  4-8     2 

 

Молодша група

№  Команда                             І В Н П    М     О 

1 ДЮСШ Городня                     6 5 0 1   28-5  15

2 ДЮСШ Щорс                         4 4 0 0   13-1  12

3 ДЮСШ Чернігівський р-н       5 2 1 2   9-15   7

4 Десна-2 Чернігів                   4 2 0 2  12-12   6

5 ДЮСШ Куликівка                  4 1 0 3   7-10   3

6 ДЮСШ Березне                    4 1 0 3    3-16   3

7 ДЮСШ Ріпки                        5 0 2 3    1-14   2

 

  

   

Категорія: Футбол | Переглядів: 299 | Додав: ser_gi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright MyCorp © 2019Безкоштовний хостинг uCoz