Користувачів: 0
Головна » Дзюдо
« 1 2 3 4 5 6 »

Дзюдо.

3-4 березня в м. Варшава відбувся відкритий континентальний кубок з дзюдо серед жінок. В змаганнях у ваговій категорії 63 кг приймала участь і бобровиччанка Юлія Гребеножко. На першому етапі змагань Юлія перемогла представницю Ізраіля Лейбел Паз, потім перемога над казашкою Акнет Турдан, на третьому етапі перемога над борчинею з Алжира Аміною Белкаді і лише в 1/4 фіналу поразка від бельгійкі Сандріни Бієлет. Після цього Юлія потрапила до втішного фіналу, який дає змогу поборотися за бронзу, але, нажаль, програла Анжеліці Зжиманській з Польщі, вже на першому етапі втішного фіналу

... Читати далі »

Категорія: Дзюдо | Переглядів: 409 | Додав: ser_gi | Дата: 05.03.2018 | Коментарі (0)

16-17 лютого в м. Луцьк відбувся чемпіонат України з дзюдо серед кадетів до 18 років. У ваговій категорії 63 кг. серед дівчат Чернігівську область представляла Анастасія Фрей, яка вибула в другому турі.

7 лютого в м. Чернігів відбувся відкритий чемпіонат Чернігівської області по дзюдо серед юнаків та дівчат до 18 років. На даних змаганнях бобровиччину представляли 10 борців, які зуміли вибороти 5 медалей. З золотом повернулись:Мельник Віталій (ваговамкатегоря 90+ кг) та Фрей Анастасія (63 кг.). Другою у ваговій категорії 63 кг. стала Резвін Тетяна. Бронзу здобули Шаманський Сергій (60 кг.) та Говорун Сергій (50 кг.). Також участь в змаганнях прийняли: Гурин Євген, Дараган Антон, Шульга Володимир, Тишко Дмитро та Хмарський Євген.

3-4 лютого в м. Софія (Болгарія) відбувся відкритий континентальний кубок по дзюдо серед чоловіків. Збірну України представляв і борець з Бобровиці. У ваговій категорії 81 кг. Даніель Сафін в першому раунді програв борцю з Росії Магомеду Абдул Кагірову

Fights:

20-21 січня в м. Київ відбувся відкритий чемпіонат міста серед кадетів 2001 -2003 р.н.. крім Київських шкіл по дзюдо участь в змаганнях прийняли спортсмени з Сум, Житомира, Черкас, Ромнів та Бобровиці.  Бобровицьку ДЮСШ представляло два борці. Серед юнаків у ваговій категорії 73 кг. боровся Гурин Євген, який зайняв 9 місце, а от представниця слабкішої статі Фрей Анастасія в ваговій категорії 63 кг. стала третьою.

21 жовтня в м. Чернігів відбувся відкритий чемпіонат Чернігівської області з дзюдо серед дорослих та серед юнаків та дівчат до 17 років. Відзначаємо призерів, які представляли Бобровицю: ... Читати далі »

18-20 травня в м. Дніпро відбувся чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 23 років. Бобровицькі борці теж прийняли участь в чемпіонаті. Гребеножко Юлія здобула бронзову нагорду у ваговій категорії до 63 кг. 5 місце у ваговій категорії до 81 кг. зайняв Сафін Даніель. Харченко Артем у ваговій категорії до 73 кг. виграв дві схватки, але в підсумку в призи так і не потрапив.

14-15 травня в м. Львів відбувся чемпіонат України по дзюдо серед юнаків до 16 років. В змаганнях взяла участь і бобровицька борчиня. Анастасія Фрей у ваговій категорії до 57 кг. зайняла 9 місце.

18-20 травня в м. Дніпро відбудеться чемпіонат України по дзюдо серед юніорів до 23 років. В змаганнях планують брати участь і три спортсмени з Бобровиці: Юлія Гребеножко, Даніель Сафін та Артем Харченко.

3 травня в м. Чернігів відбувся Відкритий чемпіонат Чернігівської області по дзюдо серед молоді(до 23 років, до17 кг., до 15 кг..) Доволі високий результат показали і бобровицькі дзюдоїсти.

Золоті у своїх вікових категоріях нагороди отримали: Сафін Даніель (вагова категорія 81 кг.), Ісаєва Алла (57 кг.), Фрей Анастасія (57 кг.) та Гребеножко Юлія (70 кг.)

Срібні нагороди отримали: Резвін Тетяна, Артеменко Нікіта (60 кг.) та Резвін Роман (90 кг.)

Бронза дісталась: Дараган Антон (66 кг.), Зазимко Михайло (66 кг.), Харченко Артем (73 кг.), Шаповал Володимир (100 кг.)

Крім них участь брали: Горовий Андрій, Ременець Максим, Гурин Євген, Хмарський Євген, Тишко Дмитро, Кусочьок Ігорь, Сюр Володимир.

11 березня в м. Чернігів відбувся чемпіонат Чернігівської області по дзюдо серед молоді до 21 року.

Бобровиччину представляли 11 борців.

Харченко Артем (вагова категорія 73 кг.), Резвін Роман (90), Шаповал Вододимер (100+) та Силко Аліна (63) зайняли друге місце.

Бронзовими чемпіонами стали: Артеменко Нікіта (60), Ременець Максим (81) та Фрей Анастасія (63).

Крім них прийняли участь: Дараган Антон, Гурин Євген, Білим Ярослав та Горовий Андрій.

3 березня в м. Київ відбувся Всеукраїнський турнір Київська весна з дзюдо серед юнаків 2006 р.н. Бобровицьки борці на п"єдестал пошани не потрапили. Найближчим був Буланий Богдан у ваговій категорії 44 кг., який переміг три схватки з чотирьох, по дві бої виграли Громико Нікіта (вагова категорія 42) та Тимофеєв Олександр (50+), також прийняли участь: Неділько Дмитро (29), Мазур Андрій (29), Кулявець Дмитро (38) та Мусаєв Денис (46)