Користувачів: 0
Головна » 2021 » Травень » 27 » Футбол. Чемпіонат області.
22:27
Футбол. Чемпіонат області.

27 квітня розігралися медалі першості Чернігівської області серед ДЮСШ у віковій категорії U-15. ДЮСШ Бобровиця грала матч за третє місце проти команди ДЮСШ Сновськ. Бобровичани вийшли на гру наступним складом в воротах Віталій Ткаченко, в захисті з ліва на право грали Юрченко Назар, Халімон Володимир, Никонець Олександр, Макарчук Дмитро, в центрі трикутник склали Лисенко Назар, Божий Максим та Чабан Дмитро, в краях півзахисту грали Богданович Ярослав та Конішевський Олександр на вістрі грав Бурдій Вадим. Отже з перших хвилин бобровицькі футболісти взяли гру під контроль і вже на перших хвилинах відкрили рахунок, Лисенко забив після подачі кутового у виконанні Богдановича. До кінця першого тайму бобровиччани забили, ще двічі спочатку Бурдій подвоїв рахунок, а потім забив Юрченко. Після перерви малюнок гри не змінився, Бобровиця збільшувала темп і забила два красивих голи, Лисенко після подачі головою забив свій другий м'яч, а крапку поставив Богданович, який в один дотик, обвідним ударом, із за меж карного майданчика  забив гол красень. Слід зазначити, що ще одним красенем відзначився Бурдій, який обігравши захисника перекінув м'яч за комірець голкіперу, проте цей гол не був зарахований, оскільки Вадим знаходився в положенні поза грою. Під час другого тайму на поле в складі Бобровиччан вийшло 5 нових гравців: Коник Олексій, Бунтурі Давид, Карповець Дмитро, Жаков Владислав та Пінчук Андрій, який зайняв місце у воротах, замінивши Божого Максима, який залишив межі поля, а основний голкіпер Ткаченко перейшов грати в центр півзахисту. Отже в підсумку ДЮСШ Бобровиця здобула бронзу, перемігши ДЮСШ Сновськ, з рахунком 5:0.

Золото виграла команда ДЮСШ Остер, яка в фіналі перемогла ДЮСШ Корюківка 3:1

Категорія: Футбол | Переглядів: 252 | Додав: ser_gi | Рейтинг: 5.0/1