Користувачів: 0
Головна » 2016 » Липень » 31 » Футбол. Товариська гра.
14:06
Футбол. Товариська гра.

30 липня в с. Новий Биків відбувся товариський матч. Місцевий Супій приймав ФК Нова Басань U-18.
Матч розпочався за помітної переваги господарів, які за першу половину першого тайму спромоглися збити 3 голи зусиллями Заболотного, Ярощука і Скринника. Потім голи Білоуса і Нагорного скорочують відставання гостей.  Потім Скринник робить рахунок впевненішим, 4-2. Та впершому таймі гості зпромоглися забити, ще один м"яч, автором голу став Нагорний та піти на перерву за невеликої переваги Супія. Другий тайм пройшов повністю за домінування гостей, що вилилось в чотири голи Білоуса і кінцевої перемоги ФК Нова Басань U-18 7:4.

Голи: 1:0 Заболотний І., 2:0 Ярощук О., 3:0 Скринник П., 3:1 Білоус С.(Ярошенко В.), 3:2 Нагорний В.(Білоус С.), 4:2 Скринник П., 4:3 Нагорний В.(Білоус С.), 4:4 Білоус С.(Коваленко А.), 4:5 Білоус С.(Нагорний В.), 4:6 Білоус С.(Коваленко А.) 4:7 Білоус С.(Коваленко А.)
Склад ФК "Супій": Явон, Ганжа, Драга, Даневич, Єременок, Явон, Скринник, Река, Корнобай, Заболотний, Ярощук. Склад ФК Нова Басань U-18: Чух В., Гуцуляк Р., Кринський О., Архипов О., Маргарян Т., Ткач С., Цилюрик М.(Бандура Ю.), Білоус С., Коваленко А., Ярошенко В., Нагорний В.

Категорія: Футбол | Переглядів: 498 | Додав: ser_gi | Рейтинг: 0.0/0