Середа, 12.08.2020, 07:38
Вітаю Вас Гість | RSS
Бобровицький ЗПО "Дитячо-Юнацька спортивна школа
Меню сайту
Вхід на сайт
Категорії розділу
Футбол [747]
Міні-футбол [96]
Футзал [216]
Пляжний футбол [4]
Важка атлетика [19]
Пауерліфтінг [8]
Дзюдо [52]
Самбо [10]
Боротьба кураш [3]
Вільна боротьба [1]
Волейбол [29]
Баскетбол [7]
Хокей [6]
Настільний теніс [34]
Легка атлетика [13]
Легкоатлетичний крос [13]
Шахи [21]
Шашки [3]
Кікбоксинг [10]
Бокс [3]
Лижі [2]
Пошук
Календар
«  Квітень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2016 » Квітень » 28 » Легка атлетика. Чемпіонат району.
21:34
Легка атлетика. Чемпіонат району.

 20 квітня в м. Бобровиця пройшрв чемпіонат Бобровицького району з легкої атлетики серед школярів в залік спартакіади школярів. 

В групі 1 в комадному заліку перше місце виборола Бобровицька ЗОШ №1, другою стала Бобровицька ЗОШ №2, бронзу здобула Бобюровицька гімназія, 4 місце Новобиківська ЗОШ, 5 - Озерянська ЗОШ та 6 - Новобасанська ЗОШ. В 2 групі 1 місце Макарівська ЗОШ, 2 - Вороньківська ЗОШ, 3 - Петрівська ЗОШ, 4 - Старобасанська ЗОШ-інтернат, 5 - Новобасанська ЗОШ №2.

Особисті результатаи:

Біг на 100 м. дівчата 2001 р.н.

1 - Семененко Дарія (Макарівська ЗОШ)

2-3 - Дітковська Тетяна (Бобровицька гімназія)

2-3 - Ющенко Марина (Бобровицька ЗОШ №2)

Біг на 100 м. дівчата 1998 р.н.

1 - Мацукова Анастасія (Бобровицька ЗОШ №1)

2 - Семененко Дарія (Макарівська ЗОШ)

3 - Погорєлова Діана (Бобровицька гімназія)

Біг на 100 м. юнаки 2001 р.н. 

1 - Прісняк Павло (Бобровицька ЗОШ №2)

2 - Корнієнко Владислав (Бобровицька гімназія)

3 - Тимошенко Олександр (Бобровицька гімназія)

Біг на 100 м. юнаки 1998 р.н.

1 - Даневич Олександр (Новобиківська ЗОШ)

2 - Куриленко Олександр (Бобровицька гімназія)

3 - Потолап Ігор (Бобровицька ЗОШ №1)

Біг на 400 м. дівчата 2001 р.н.

1 - Кобельчук Ілона (Бобровицька ЗОШ №2)

2 - Жугрова Софія (Макарівська ЗОШ)

3 - Папенко Валентина ( Вороньківська ЗОШ)

Біг на 400 м. дівчата 1998 р.н.

1 - Мацукова Анастасія (Бобровицька ЗОШ №1)

2 - Булах Анастасія (Макарівська ЗОШ)

3 - Федусів Анна (Новобиківська ЗОШ)

Біг на 400 м. юнаки 2001 р.н.

1 - Єременко Олександр (Новобиківська ЗОШ)

2 - Бондар Олексій (Петрівська ЗОШ)

3 - Моцек Дмитро (Вороньківська ЗОШ)

Біг на 400 м. юнаки 1998 р.н.

1 - Войтенко Олександр (Озерянська ЗОШ)

2 - Потолап Ігор (Бобровицька ЗОШ №1)

3 - Данєвич Олександр (Новобиківська ЗОШ)

Біг на 800 м. дівчата 2001 р.н.

1 - Глухенко Аліна (Бобровицька гімназія)

2 - Лесенко Аліна (Бобровицька ЗОШ №2)

3 - Жигалюк Євгенія (Озерянська ЗОШ)

Біг на 800 м. дівчата 1998 р.н.

1 - Муренко Тетяна (Новобиківська ЗОШ)

2 - Шута Ангеліна (Бобровицька гімназія)

3 - Білановська Яна (Новобиківська ЗОШ)

Біг на 1500 м. юнаки 2001 р.н.

1 - Кулакевич Віталій (Старобасанська ЗОШ-інтернат)

2 - Корнобай Юрій (Новобиківська ЗОШ)

3 - Підгайко Артем (Бобровицька гімназія)

Біг на 1500 м. юнаки 1998 р.н.

1 - Левченко Вадим (Новобасанська ЗОШ)

2 - Дерій Дмитро (Бобровицька ЗОШ №2)

3 - Войтенко Олександр (Озерянська ЗОШ)

Стрибки у довжину, дівчата 2001 р.н.

1 - Кобельчук Ілона (Бобровицька ЗОШ №2)

2 - Воробйова Дарія (Бобровицька ЗОШ №1)

3 - Семененко Дарія (Макарівська ЗОШ)

Стрибки у довжину, дівчата 1998 р.н.

1 - Карпова Валерія (Вороньківська ЗОШ)

2 - Білановська Яна (Новобиківська ЗОШ)

3 - Громова Анна (Бобровицька ЗОШ №1)

Стрибки у довжину, юнаки 2001 р.н.

1 - Прісняк Павло (Бобровицька ЗОШ №2)

2 - Ярощук Олександр (Новобиківська ЗОШ)

3 - Корнієнко Владислав (Бобровицька гімназія)

Стрибки у довжину, юнаки 1998 р.н.

1 - Куриленко Олександр (Бобровицька гімназія)

2 - Чухрай Віктор (Озерянська ЗОШ)

3 - Литвин Дмитро (Бобровицька ЗОШ №1)

Штовхання ядра, дівчата 2001 р.н.

1 - Рябуха Олександра (Бобровицька ЗОШ №1)

2 - Корвацька Яна (Бобровицька гімназія)

3 - Горбатко Альона (Озерянська ЗОШ)

Штовхання ядра, дівчата 1998 р.н.

1 - Крамаренко Анна (Бобровицька гімназія)

2 - Гармаш Олеся (Озерянська ЗОШ)

3 - Батечко Ірина (Вороньківська ЗОШ)

Штовхання ядра, юнаки 2001 р.н.

1 - Бушура Владислав (Бобровицька ЗОШ №1)

2 - Трухан Олег (Новобасанська ЗОШ №2)

3 - Головань Володимир (Бобровицька гімназія)

Штовхання ядра, юнаки 1998 р.н.

1 - Гатченко Нікіта (Бобровицька гімназія)

2 - Глухенко Олександр (Бобровицька ЗОШ №1)

3 - Олісейчик Сергій (Новобасанська ЗОШ)

Метання спису, дівчата 2001 р.н.

1 - Холод Юлія (Бобровицька гімназія)

2 - Громова Анна (Бобровицька ЗОШ №1)

3 - Глухенко Аліна (Бобровицька гімназія)

Метання спису, дівчата 1998 р.н.

1 - Максюта Поліна (Бобровицька гімназія)

2 - Кузьменко Марія (Бобровицька ЗОШ №1)

3 - Крамаренко Анна (Бобровицька гімназія)

Метання спису, юнаки 2001 р.н.

1 - Завгородній Богдан (Озерянська ЗОШ)

2 - Дубінський Богдан (Бобровицька ЗОШ №1)

3 - Гребельник Вадим (Озерянська ЗОШ)

Метання спису, юнаки 1998 р.н.

1 - Віза Олександр (Бобровицька ЗОШ №1)

2 - Литвин Дмитро (Бобровицька ЗОШ №1)

3 - Чухрай Віктор Озерянська ЗОШ)

Естафета (100д-200ю-300д-400ю) 2 група

1 - Макарівська ЗОШ

2 - Старобасанська ЗОШ-інтернат

3 - Петрівська ЗОШ

Естафета (100-200-300-400) юнаки 2 група

1 - Петрівська ЗОШ 

2 - Вороньківська ЗОШ

3 - Старобасанська ЗОШ-інтернат

Естафета (100-200-300-400) юнаки 1 група

1 - Новобиківська ЗОШ

2 - Бобровицька ЗОШ №2

3 - Бобровицька ЗОШ №1

Естафета (100-200-300-400) дівчата 1 група

1 - Бобровицька ЗОШ №1

2 - Бобровицька ЗОШ №2

3 Бобровицька гімназія

Категорія: Легка атлетика | Переглядів: 414 | Додав: ser_gi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright MyCorp © 2020Безкоштовний хостинг uCoz