Середа, 27.10.2021, 16:42
Вітаю Вас Гість | RSS
Бобровицький ЗПО "Дитячо-Юнацька спортивна школа
Меню сайту
Вхід на сайт
Категорії розділу
Футбол [769]
Міні-футбол [101]
Футзал [226]
Пляжний футбол [4]
Важка атлетика [22]
Пауерліфтінг [8]
Дзюдо [53]
Самбо [13]
Боротьба кураш [4]
Вільна боротьба [1]
Волейбол [29]
Баскетбол [7]
Хокей [6]
Настільний теніс [35]
Легка атлетика [14]
Легкоатлетичний крос [13]
Шахи [22]
Шашки [3]
Кікбоксинг [10]
Бокс [3]
Лижі [2]
Пошук
Календар
«  Квітень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2014 » Квітень » 14 » Легкоатлетичний крос.
18:17
Легкоатлетичний крос.

Чемпіонат району.

 

12 квітня в м. Бобровиця відбувся чемпіонат Бобровицького району з легкоатлетичного кросу серед школярів. Командний залік:

І група 

1 місце – Новобиківська ЗОШ І-ІІІ ст. - 136 очок

2 – Бобровицька гімназія - 136 очок

3 – Озерянська ЗОШ І-ІІІ ст. - 81 очко

4 – Бобровицька ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 - 45 очок

5 – Новобасанська ЗОШ І-ІІІ ст. - 29 очок

6 – Бобровицька ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 - 21 очко

ІІ група

 

1 місце – Петрівська ЗОШ І-ІІ ст. - 84 очка

2 – Старобасанська ЗОШ-інтарнат - 83 очка

3 – Вороньківська ЗОШ І-ІІІ ст. - 52 очка

4 – Горбачівський НВК - 32 очка

5 – Новобасанський НВК №1 - 16 очок

6 – Новобасанська ЗОШ ІІ ст. №2 - 16 очок

7 – Браницька ЗОШ І-ІІІ ст. - 14 очок

Особистий залік:

Дівчата 2001 р.н. 800 м.

1 Сорока Аня (Старобасанська ЗОШ-інтернат)

2 Жигалюк Євгенія (Озерянська ЗОШ)

3 Вовк Тетьяна (Новобиківська ЗОШ)

Дівчата 1999 р.н. 800 м.

1 Шуляк Юлія (Петрівська ЗОШ)

2 Бурдело Юлія (Бобровицька гімназія)

3 Гомельська Дарина (Петрівська ЗОШ)

Дівчата 1996 р.н. 1000 м.

1 Скиба Валерія (Новобиківська ЗОШ)

2 Грязна Катерина (Старобасанська ЗОШ-інтернат)

3 Баклан Валерія (Бобровицька гімназія)

Юнаки 2001 р.н. 1000 м.

1 Корнобай Юрій (Новобиківська ЗОШ)

2 Кулакевич Віталій (Старобасанська ЗОШ-інтернат)

3 Бондар Олексій Вас. (Петрівська ЗОШ)

Юнаки 1999 р.н. 1000 м.

1 Капінос Олександр (Петрівська ЗОШ)

2 Кожухівський Артем (Старобасанська ЗОШ-інтернат)

3 Заболотний Іван (Новобиківська ЗОШ)

Юнаки 1996 р.н. 2000 м.

1 Кравченко Ярослав  (Бобровицька гімназія)

2 Рудьківський Максим (Новобиківська ЗОШ)

3 Іваровський Семен (Бобровицька гімназія)

Категорія: Легкоатлетичний крос | Переглядів: 344 | Додав: ser_gi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright MyCorp © 2021Безкоштовний хостинг uCoz