Середа, 12.08.2020, 07:32
Вітаю Вас Гість | RSS
Бобровицький ЗПО "Дитячо-Юнацька спортивна школа
Меню сайту
Вхід на сайт
Категорії розділу
Футбол [747]
Міні-футбол [96]
Футзал [216]
Пляжний футбол [4]
Важка атлетика [19]
Пауерліфтінг [8]
Дзюдо [52]
Самбо [10]
Боротьба кураш [3]
Вільна боротьба [1]
Волейбол [29]
Баскетбол [7]
Хокей [6]
Настільний теніс [34]
Легка атлетика [13]
Легкоатлетичний крос [13]
Шахи [21]
Шашки [3]
Кікбоксинг [10]
Бокс [3]
Лижі [2]
Пошук
Календар
«  Жовтень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2014 » Жовтень » 28 » Легкоатлетичний крос.
15:39
Легкоатлетичний крос.

Зведений протокол кубку Бобровицького району з легкоатлетичного кросу

04 жовтня 2014 року м. Бобровиця

Дівчата 2002 р.н. та молодші. Дистанція 800 м.

№ з/п

Прізвище, ім’я учасника

Команда

Дата народж.

Результат

Командні очки

  1.  

Холод Юлія

Бобровицька гімназія

2003

3.19,46

30

  1.  

Богинська Каріна

Новобиківська ЗОШ

2003

3.19,80

26

  1.  

Громова Анна

Бобровицька ЗОШ №1

2002

3.21,09

23

  1.  

Набок Дарія

Новобиківська ЗОШ

2002

3.26,39

20

  1.  

Глухенко Аліна

Бобровицька гімназія

2003

3.27,57

18

  1.  

Рідзель Софія

Новобасанська ЗОШ І-ІІІ ст.

2002

3.27,96

16

  1.  

Репій Юлія

Петрівська ЗОШ

2002

3.29,20

14

  1.  

Білановська Катерина

Новобиківська ЗОШ

2003

3.36,64

12

  1.  

Булах Анастасія

Макарівська ЗОШ

2003

3.38,34

10

  1.  

Шинець Ірина

Старобасанська ЗОШ-інтернат

2002

3.39,07

8

  1.  

Воробйова Вікторія

Новобиківська ЗОШ

2003

3.40,08

6

  1.  

Ручкіна Даша

Новобасанська ЗОШ І-ІІІ ст.

2002

3.50,93

5

  1.  

Бойко Анна

Бобровицька гімназія

2002

3.55,13

4

  1.  

Фенюк Аня

Козацький НВК

2003

4.11,75

3

  1.  

Ручкіна Ольга

Новобасанська ЗОШ №2

2002

4.20,03

2

Дівчата 2000-2001 р.н. Дистанція 800 м.

№ з/п

Прізвище, ім’я учасника

Команда

Дата народж.

Результат

Командні очки

1.

Вовк Тетяна

Новобиківська ЗОШ

2001

3.14,96

31

2.

Сорока Аня        

Старобасанська ЗОШ-інтернат

2001

3.15,55

27

3.

Лесенко Аліна

Бобровицька ЗОШ №2

2001

3.16,19

24

4.

Єременко Дана

Бобровицька ЗОШ №1

2000

3.19,09

20

5.

Шуляк Юлія

Петрівська ЗОШ

2000

3.26,49

18

6.

Шапаренко Євгенія

Новобасанська ЗОШ №2

2000

3.27,24

16

7.

Ковбаско Інна

Новобасанська ЗОШ І-ІІІ ст.

2000

3.28,86

14

8.

Бондаренко Ірина

Новобасанська ЗОШ І-ІІІ ст.

2000

3.33,54

12

9

Супрун Анастасія

Петрівська ЗОШ

2001

3.35,44

10

10

Мальована Вікторія

Новобасанська ЗОШ №2

2000

3.38,41

8

11

Федорчак Аліна

Новобиківська ЗОШ

2001

3.38,87

6

12

Астратян Софія

Бобровицька гімназія

2000

3.40,66

5

13

Батько Василина

Козацький НВК

2000

3.45,31

4

14

Мороз Юлія

Бобровицька гімназія

2001

3.48,37

3

15

Комар Влада

Бобровицька ЗОШ №1

2000

3.50,96

2

16

Нетецька Ярослава

Старобасанська ЗОШ І-ІІІ ст.

2000

3.52,16

1

17

Кот Аліна

Бобровицька ЗОШ №2

2001

3.53,29

-

18

Рустамова Ярослава

Козацький НВК

2000

4.21,77

-

19

Захарченко Марія

Бобровицька ЗОШ №1

2000

4.39,98

-

Дівчата 1997-1999 р.н. Дистанція 1000 м.

№ з/п

Прізвище, ім’я учасника

Команда

Дата народж.

Результат

Командні очки

1.

Грязна Катерина

Старобасанська ЗОШ-інтернат

1998

3.59,20

31

2.

Коник Марина

Бобровицька ЗОШ №1

1997

4.03,81

26

3.

Горбачевська Аліна

Козацький НВК

1999

4.06,31

23

4.

Бурдело Юлія

Бобровицька гімназія

2001

4.13,44

20

5.

Примак Клавдія

Старобасанська ЗОШ І-ІІІ ст.

1999

4.47,84

18

6.

Косач Вікторія

Новобасанська ЗОШ І-ІІІ ст.

1998

4,59,74

16

7.

Муренко Тетяна

Новобиківська ЗОШ

1998

DNS

-

Юнаки 2002 р.н. та молодші. Дистанція 1000 м.

№ з/п

Прізвище, ім’я учасника

Команда

Дата народж.

Результат

Командні очки

1.

Подгайко Артем

Бобровицька гімназія

2002

3.56,46

30

2.

Щибун Євген

Бобровицька гімназія

2002

4.00,97

26

3.

Дробязко Іван

Старобасанська ЗОШ І-ІІІ ст.

2002

4.04,82

23

4.

Явон Артем

Новобиківська ЗОШ

2002

4.06,20

20

5.

Кусайко Станіслав

Старобасанська ЗОШ-інтернат

2002

4.09,31

18

6.

Ткаченко Владислав

Макарівська ЗОШ

2002

4.12,13

16

7.

Ярощук Дмитро

Новобиківська ЗОШ

2003

4.21,19

14

8.

Богинський Владислав

Новобиківська ЗОШ

2002

4.27,44

12

9.

Кринський Олексій

Новобасанська ЗОШ №2

2002

4.31,00

10

10.

Рутян Євгеній

Макарівська ЗОШ

2002

4.31,33

8

11.

Булах Юрій

Макарівська ЗОШ

2003

4.36,55

6

12.

Гуцуляк Руслан

Новобасанська ЗОШ №2

2002

4.51,82

5

13.

Ручкін Владислав

Новобасанська ЗОШ №2

2002

5.02,83

4

14.

Філон Владислав

Бобровицька ЗОШ №2

2003

5.17,32

3

15.

Хмарський Євгеній

Бобровицька ЗОШ №2

2003

5.47,09

2

16.

Данькевич Роман

Петрівська ЗОШ

2002

5.58,83

1

17.

Шконда Юрій

Новобасанська ЗОШ №1

2000

5.59,00

-

Юнаки 2000-2001 р.н. Дистанція 1000 м.

№ з/п

Прізвище, ім’я учасника

Команда

Дата народж.

Результат

Командні очки

1.

Бондар Олексій

Петрівська ЗОШ

2000

3.31,41

30

2.

Заболотний Іван

Новобиківська ЗОШ

2000

3.31,76

26

3.

Корнобай Юрій

Новобиківська ЗОШ

2001

3.33,16

23

4.

Шелудько Ярослав

Макарівська ЗОШ

2000

3.34,05

20

5.

Буяло Володимир

Бобровицька гімназія

2001

3.36,94

18

6.

Мильніков Олексій

Бобровицька ЗОШ №1

2000

3.40,78

16

7.

Гуща Максим

Бобровицька ЗОШ №1

2000

3.42,08

14

8.

Журбенко Олександр

Новобасанська ЗОШ №2

2000

3.45,02

12

9.

Кулакевич Віталій

Старобасанська ЗОШ-інтернат

2001

3.46,25

10

10.

Навроцький Максим

Бобровицька ЗОШ №1

2001

3.49,77

8

11.

Сеніч Сергій

Петрівська ЗОШ

2001

3.55,62

6

12.

Артеменко Нікіта

Бобровицька ЗОШ №1

2001

3.57,22

5

13.

Коваль Богдан

Старобасанська ЗОШ-інтернат

2001

3.58,45

4

14.

Свириденко Михайло

Бобровицька ЗОШ №1

2000

3.58,91

3

15.

Бриль Владислав

Бобровицька ЗОШ №1

2000

4.02,55

2

16.

Білим Ярослав

Бобровицька ЗОШ №1

2000

4.05,57

1

17.

Шидловський Олександр

Макарівська ЗОШ

2000

4.06,02

-

18.

Шавера Олег

Бобровицька ЗОШ №2

2000

4.26,78

-

19.

Полегенько Ярослав

Старобасанська ЗОШ І-ІІІ ст.

2001

4.30,25

-

20.

Журибеда Микола

Козацький НВК

2001

4.32,16

-

21.

Журибеда Микола

Козацький НВК

2000

4.34,00

-

22.

Трухан Олег

Новобасанська ЗОШ №2

2000

4.36,00

-

23.

Журбенко Олександр

Новобасанська ЗОШ №2

2000

4.38,00

-

24.

Жук Роман

Бобровицька ЗОШ №1

2001

5.06,71

-

25.

Мироненко Олександр

Петрівська ЗОШ

2000

DNS

-

26.

Ярош Антон

Бобровицька ЗОШ №1

2000

DNS

-

Юнаки 1997-1999 р.н. Дистанція 2000 м.

№ з/п

Прізвище, ім’я учасника

Команда

Дата народж.

Результат

Місце

Командні очки

1.

Рудьківський Максим

Новобиківська ЗОШ

1998

7.39,55

І

31

2.

Голуб Микола

Бобровицька гімназія

1998

7.48,77

ІІ

26

3.

Пінчук Юрій

Бобровицька гімназія

1997

7.59,12

ІІІ

23

4.

Динніков Ігор

Бобровицька ЗОШ №1

1997

8.11,23

4

20

5.

Лавріненко Олександр

Бобровицька ЗОШ №1

1998

8.11,71

5

18

6.

Борщ Андрій

Бобровицька гімназія

1998

8.21,66

6

16

7.

Потолап Ігор

Бобровицька ЗОШ №1

1999

8.22,22

7

14

8.

Ярошенко Володимир

Новобасанська ЗОШ І-ІІІ ст.

1997

10.49,29

8

12

9.

Тишковець Юрій

Козацький НВК

1998

10.53,15

9

10

Командні результати

І група

1 місце – Новобиківська ЗОШ І-ІІІ ст. - 137 очок

2 – Бобровицька гімназія - 135 очок

3 – Бобровицька ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 - 107 очков

4 – Новобасанська ЗОШ І-ІІІ ст. - 70 очок

5 – Бобровицька ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 - 29 очок

ІІ група

1 місце – Старобасанська ЗОШ-інтернат - 76 очок

2 – Петрівська ЗОШ І-ІІ ст. - 62 очка

3 – Макарівська ЗОШ І-ІІ ст. - 46 очок

4 – Старобасанська ЗОШ І-ІІІ ст. - 42 очка

5 – Новобасанська ЗОШ ІІ ст. №2 - 38 очок

6 – Козацький НВК - 37 очок

Категорія: Легкоатлетичний крос | Переглядів: 493 | Додав: ser_gi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright MyCorp © 2020Безкоштовний хостинг uCoz