Середа, 27.10.2021, 15:07
Вітаю Вас Гість | RSS
Бобровицький ЗПО "Дитячо-Юнацька спортивна школа
Меню сайту
Вхід на сайт
Категорії розділу
Футбол [769]
Міні-футбол [101]
Футзал [226]
Пляжний футбол [4]
Важка атлетика [22]
Пауерліфтінг [8]
Дзюдо [53]
Самбо [13]
Боротьба кураш [4]
Вільна боротьба [1]
Волейбол [29]
Баскетбол [7]
Хокей [6]
Настільний теніс [35]
Легка атлетика [14]
Легкоатлетичний крос [13]
Шахи [22]
Шашки [3]
Кікбоксинг [10]
Бокс [3]
Лижі [2]
Пошук
Календар
«  Березень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2013 » Березень » 20 » Спартакіада вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації.
21:19
Спартакіада вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації.

20 березня в м. Бобровиця відбувся турнір з баскетболу в залік спартакіади вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації. Результати чемпіонату:

Чернігівський кооперативний технікум - Козелецький технікум ветеринарної медицини 35:11
                                                          - Прилуцький агротехнічний коледж 34:15
                                                          - Бобровицький коледж економіки та менеджменту ім. О. Майнової 37:6
                                                          - Остерський коледж будівництва та дизайну 33:18
Козелець - Прилуки 15:9
               - Бобровиця 23:20
               - Остер 9:7
Прилуки - Бобровиця 16:11
              - Остер 15:9
Бобровиця - Остер 19:16
Підсумкова таблиця:
1 - Чернігівський кооперативний технікум
2 - Козелецький технікум ветеринарної медицини
3 - Прилуцький агротехнічний коледж
4 - Бобровицький коледж економіки та менеджменту ім. О. Майнової 
5 - Остерський коледж будівництва та дизайну
Склад Бобровицького коледжу економіки та менеджменту ім. О. Майнової: Гордійчук Д., Гордійчук І., Турчин, Вовк, Ярошенко, Супрун, Бреус, Коновалов.
 Як уже повідомлялось 14-15 березня в м. Прилуки відбулись змагання з волейболу. Наводимо підсумкові таблиці турніру:
Юнаки:
1 - Прилуцький агротехнічний коледж
2 - Сосницький сільськогосподарський технікум бухгалтерського обліку
3 - Чернігівський кооперативний технікум
4 - Бобровицький коледж економіки та менеджменту ім. О. Майнової
5 - Борзнянський державний сільськогосподарський технікум
Дівчат:
1 - Прилуцький агротехнічний коледж
2 - Чернігівський кооперативний технікум
3 - Борзнянський державний сільськогосподарський технікум
4 - Бобровицький коледж економіки та менеджменту ім. О. Майнової
5 - Сосницький сільськогосподарський технікум бухгалтерського обліку
Категорія: Баскетбол | Переглядів: 408 | Додав: ser_gi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright MyCorp © 2021Безкоштовний хостинг uCoz