Головна » 2016 » Листопад » 3 » Спортивні новини.
11:09
Спортивні новини.

Хокей

1 жовтня стартували змагання Київської хокейної ліги в дивізіоні Любитель. За команду ХК Троєщина грає представник Бобровиці Володимер Захаров. Наводимо результати поєдинків в яких грав Захаров:

2.10 ХК Троєщина - ХК Нічні Вовки 2:6

9.10 ХК Троєщина - ХК Дедокол 1:2

16.10 ХК 777 - ХК Троєщина 1:3

23.10 ХК Вишгород - ХК Троєщина 3:0

30.10 ХК Троєщина - ХК Зубр 3:5.

Міні-футбол

В Бобровицькому коледжі економіки та менеджменту ім. О. Майнової проходив чемпіонат коледжу серед студентів 1 та 2 курсів з міні-футболу. За результатами ігор в змаганнях серед студентів I-го курсу перемогу здобула група №4, друге місце група №3, третє група№2.

Кращим бомбардиром змагань став студент групи №4  Сак Кирил.

В змаганнях серед студентів II-го курсу перемогу здобула команда групи Е-21, друге місце здобула збірна команда груп Ф-21, О-21,Од-21,третє місце зайняла команда групи Р- 21.

Кращим гравцем змагань став студент  групи Е- 21 Артеменко Нікіта

Волейбол.

26 жовтня відбулися змагання  з волейболу серед студентів І-их курсів Бобровицького коледжу економіки та менеджменту ім. О. Майнової.

IІІ місце виборола команда групи № 4. Запекла боротьба за I та I місце йшла між командами групи № 1 та групи № 3.  З рахунком 2:0 I місце посіла збірна команда групи № 3. Кращим гравцем турніру стала студентка групи № 1 Тихоненко Оксана

Козацький

За вікном панує золотиста осінь, яка грайливо й ніжно покриває своїм багряним листям землю. А учні Бобровицької школи №1 здійснили легендарну мандрівку в незабутні козацькі часи...
12 жовтня школярі 5-А класу (класний керівник Наталія  Іщенко ) взяли участь у конкурсі «Козацький турнір», присвяченому Дню захисника України. Хлопці змагалися в конкурсах: «Музична розминка», «Найспритніший козак», «Козаки-художники», «Підйом вночі», «Історична вікторина» під час яких продемонстрували спритність та винахідливість і довели, що є справжніми козаками та захисниками своєї Вітчизни. Змагання пройшли  динамічно, емоційно, жваво, залишивши в душах учасників гордість за цю славетну сторінку української історії.

Категорія: Хокей | Переглядів: 461 | Додав: ser_gi | Рейтинг: 0.0/0