Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Важка атлетика
« 1 2 3 »

12-16 квітня в м. Славутич відбувся чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 17 років та турнір пам"яті героїв Чорнобиля. Бобровицю представляло 4 спортсмени. В ваговій категорії до 44 кг. Шинець Ірина зайняла 8 місце з результатами 27 кг. у ривку та 37 кг. у поштовху, Скрипка Анна 15 місце - 18 кг. у ривку та 24 кг. у поштовху. В ваговій категорії до 53 кг. Сорока Анна 12 місце - 42 кг. у ривку та 50 кг. у поштовху. В ваговій категорії 69+ кг. 5 місце зайняла Циганок Владислава - 48 кг. у ривку та 60 кг. у поштовху.

Також слід відзначити присутність на змаганнях 4 Бобровицьких тренерів: Микола Мольченко та Тетяна Диннік представляли Бобровицю, Коробка Ольга місто Чернігів та Роман К ... Читати далі »

Категорія: Важка атлетика | Переглядів: 389 | Додав: ser_gi | Дата: 17.04.2016 | Коментарі (0)

10 лютого в м. Чернігів стартував кубок України з важкої атлетики серед дорослих. Перший день змагань Бобровиці приніс золоту нагороду. Назаренко Яна в ваговій категорії до 63 кг. виборола перше місце, показавши в поштовху 116 кг. та в ривку 90 кг. Вітаємо чемпіонку.

16-20 жовтня в м. Кам"янець-Подільський відбувся чемпіонат України з важкої атлетики серед кадетів віком до 13 та до 15 років. В змаганнях прийняло участьі 5 атлетів з Бобровиці. Скрипка Анна до 13 років в ваговій категорії до 36 кг зайняла 6 місце. Сорока Анна до 15 років в ваговій категорії до 53 кг. - 7місце. Циганюк Владислава в ваговій категорії 63+ кг. - 6 місце. Пластовець Вадим до 13 років в віговій категорії до 34 кг. - 10 місце. Джулай Давид до 13 років вагова категорія 62+ кг. - 12 місце.

8-11 вересня в м. Хмельницький відбувся чемпіонат України з важкої атлетики. В ваговій категорії до 63 кг. серед жінок золото виборола Назаренко Яна. В кожному з видів Яна також була першою: ривок 95 кг., поштовх 114 кг

25 лютого в м. Чернігів стартував Кубок України з важкої атлетики, який приніс нам чемпіона та Майстра спорта міжнародного класу. В ваговій категорії до 63 кг. Назаренко Яна стала чемпіокою України. До вашлї уваги фотозвіт з сайту http://newvv.net

Золотой подход Яны Назаренко

Воспитанница известного тренера на Черниговщине Николая Мольченко из Бобровицы Яна Назаренко на Кубке Украины, который вчера открылся в Чернигове, в весовой категории до 63 кг завоевала первую Золотую медаль для команды Чернигова.

Предлагаю вам посмотреть, как Яна боролось на помосте со штангой. Первый подход для нее был неудачным. А затем она, как говорят, собрала спортивную волю в кулак и осуществила такую желаемую мечту для себя и своего тренера. Она даже достигла большего – тренер не ставил задачу ... Читати далі »

Сьогодні святкує своє День народження найтитулованіша спортсменка нашого району, срібна призерка Олімпійських ігор, Заслужений майстер спорта України, важкоатлетка Ольга Василівна Коробка. Наш сайт вітає імениницю!!!

25 жовтня в м. Чернігів пройшов чемпіонат Чернігівської області з важкої атлетики серед юнаків та дівчат. Досить сильні результати показали й наші спортсмени:

Вагова категорія понад 62 кг. 1 місце Джулай Давид (Бобровиця)

Вагова категорія понад 58 кг. 1 місце Циганок Влада (Стара Басань)

Вагова категорія до 44 кг. 1 місце Сорока Анна (Стара Басань)

Вагова категорія до 32 кг. 2 місце Горова Анастасія (Стара Басань)

3 місце Макухова Анастасія (Стара Басань)

1 місце Пластовець Віка (Кобижча)

Чемпіонат світу.

На чемпіонаті світу серед юніорів, що проходив у столиці Татарстану місті Казань, у ваговій категорії до  63 кілограмів, честь нашої держави захищала наша землячка Яна Назаренко. Вихованка тренера Миколи Миколайовича Мольченка змагалась проти значно старших за віком спортсменок. Це був перший міжнародний виступ Яни. У ривку наша землячка підкорила штангу вагою 78 кг, у поштовху 95 кг. Сумарний результат 173 кг приніс  бобровичанці 13 місце.  Це дуже добрий результат, зважаючи на вік спортсменки. Побажаємо їй перемог.

Чемпіонат України.

Нещодавно, у місті Славутичі заверши ... Читати далі »

17-21 вересня в місті Тернопіль відбувся чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат 13-15 років. В змаганнях прийняли участь троє бобровиччан.
Дівчата до 13 років.
Сорока Аня зайняла 5 місце у ваговій категорії до 40 кг.
Циганок Влада стала бронзової призеркою у ваговій категорії 53+ кг.
Дівчата до 15 років
Пластовець Вікторія 3 місце до 48 кг.

Всеукраїнський турнір героїв Чорнобиля.

7-10.05 в м. Славутич пройшов всеукраїнський турнір героїв Чорнобиля з важкої атлетики серед хлопців та дівчат до 13 років. Досить вдало виступили і Бобровицькі спортсмени. Перші місця вибороли: Бородавко Тетяна (до 32 кг.), Гніда Людмила (до 40 кг.), Олійник Дарина (до 44 кг.), Пластовець Віта (до 48 кг.). Друге місце зайняла Шумець Ірина (до 36 кг.) і лише Джулай Давид (до 69 кг.) зупинився за крок до медалей, зайнявши 4 місце.