Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2016 » Лютий » 15

15 лютого після довгої перерви Павло Степанець зіграв гру на кубок ФНЛ в складі Факел Воронеж. Факел переміг 4:0 Чертаново Москва. Павло (на фото на задньому плані) вийшов в стартовому складі і зіграв 70 хвилин та відзначився забитим голом.

14 лютого Богдан Антоненко, Євген Лукаш, Роман Романенко, Микола Весельський зіграли чергову гру кубку Євсєєва в складі Дарниця Київ. Суперником стала команда Березняки Київ. Весельський вже третю гру підряд відзначився забитим м"ячем, але це знову не допомогло поразка 2:3.

... Читати далі »

Категорія: Футбол | Переглядів: 489 | Додав: ser_gi | Дата: 15.02.2016 | Коментарі (0)

6,7 та 13,14 лютого в м. Бобровиця проходив чемпіонат Бобровицького району з шахів. В змаганнях прийняло 10 учасників. Місця розподілилися наступним чином:

10 місце Кушнір Степан 0 очок

Категорія: Шахи | Переглядів: 396 | Додав: ser_gi | Дата: 15.02.2016 | Коментарі (0)

14 лютого в м. Носівка відбувся турнір з футзалу серед дітей 2003 р.н.. ДЮСШ "Колос" Бобровиця першу гру перемогли 7:3 ЗОШ Червоні Партизани. Голи: Рощепій-2, Луговський-2, Чухлєб-2, Мринський. Другу гру програли 0:2 ДЮСШ Носівка. Останню програли 1:5 ДЮСШ Козелець, єдиний гол забив Чухлєб. Склад: Сакун (в), Мринський, Оліник (не грав проти Носівки), Гуща, Горовий, Михайленко (обидва не грали проти Носівки), Рощепій, Луговський, Рудь, Пономаренко (обидва не грали проти Носівки), Чухлєб, Лук"яненко, Семена (не грав проти Носівки).

Решта результатів:

ДЮСШ Носівка - ЗОШ Червоні Партизани 8:2

ДЮСШ Носівка - ДЮСШ Козелець 5:1

ЗОШ Червоні Партизани - ДЮСШ Козелець 5:2

Категорія: Футзал | Переглядів: 442 | Додав: ser_gi | Дата: 15.02.2016 | Коментарі (0)