Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2016 » Березень » 30

30 березня в м. Конотоп відбувся останній ігровий день турніру з футболу серед дітей 2004 р.н.. ДЮСШ Бобровиця грала матч за 9-10 місце проти Легіон-ХХІ Київ. Впевнена перемога, з рахунком 3:1. Голи: Шевченко, Ярощук, Мринський.

Склад: Сакун (в), Мринський, Веризуб, Шевченко, Ткаченко, Шостак, Гуща, Лепеха В., Ярощук, Білановський, Пономаренко, Купрій, Громико, Жаков.

Категорія: Футбол | Переглядів: 521 | Додав: ser_gi | Дата: 30.03.2016 | Коментарі (0)

29 березня в м. Кролевець ДЮСШ Бобровиця (2006) зіграла другу товариську гру з футзалу проти ДЮСШ Кролевець. Два тайми закінчились з нічийним рахунком 4:4 і було прийнято рішення зіграти третій повноційний тайм для виявлення переможця. Додатковий тайм закінчився перемогою господарів 2:0 і загалальним рахунком гри 6:4. Голи: Іванюк-2, Божий-2. Склад: Лепеха Д. (в), Макарчук, Никонець, Іванюк, Лисенко, Коник, Божий, Богданович, Удод, Волошин, Савчук, Гузей, Петренко, Завгородній.

Категорія: Футзал | Переглядів: 422 | Додав: ser_gi | Дата: 30.03.2016 | Коментарі (0)