Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2018 » Березень » 05

Легка атлетика.

3 лютого в м. Київ відбувся чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед ветеранів. В змаганнях зі штовхання ядра був і представник Бобровиці  Олександр Мироненко. Олександр зробив поштовх на дистанцію 9.66 м та зайняв 8 місце, але слід зазначити, що в змаганнях не є головним дистанція на яку зроблений поштовх, а враховується і вік, який дає коефіцієнт, що впливає на підсумковий результат.

Футбол.

Єдиний представник Бобровиці, який грає в професійних клубах - Павло Степанець, цієї зими змінив клуб. Павло перебрався на правах аренди до ФК Тюмень, який грає в 1 Російському дивізионі. На зимових зборах, які проходили на Кіпрі ФК Тюмень грав у ФОНБЕТ- кубок ФНЛ- 2018. Павло провів всі матчі групого етапу 11 лютого програв 2:3 команді Урал Єкатеринбург, 14 лютого переміг Арарат Москва 2:0 та програв 0:3 команді Спартак-2 Москва.

В Чернігові проходив щорічний ту ... Читати далі »

Переглядів: 467 | Додав: ser_gi | Дата: 05.03.2018 | Коментарі (0)

Дзюдо.

3-4 березня в м. Варшава відбувся відкритий континентальний кубок з дзюдо серед жінок. В змаганнях у ваговій категорії 63 кг приймала участь і бобровиччанка Юлія Гребеножко. На першому етапі змагань Юлія перемогла представницю Ізраіля Лейбел Паз, потім перемога над казашкою Акнет Турдан, на третьому етапі перемога над борчинею з Алжира Аміною Белкаді і лише в 1/4 фіналу поразка від бельгійкі Сандріни Бієлет. Після цього Юлія потрапила до втішного фіналу, який дає змогу поборотися за бронзу, але, нажаль, програла Анжеліці Зжиманській з Польщі, вже на першому етапі втішного фіналу

... Читати далі »

Категорія: Дзюдо | Переглядів: 411 | Додав: ser_gi | Дата: 05.03.2018 | Коментарі (0)