Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2021 » Червень » 01

31 травня в м. Львів стартував міжобласний турнір з міні-футболу серед дітей 2013 р.н..

ДЮСШ Бобровиця потрапила в групу Б разом з командами: КЗ ДЮСШ Карпати-1 Львів, ФК Фаворит Великий Березний, ШФ Клуб Лева Львів, ФК Львів(білі), ФК Самбір, ФК Рух Винники. В групу А потрапили: КЗ ДЮСШ Карпати-2 Львів, ФСК Чернівці, ФК Арсенал-Френдс Біла Церква, Junior club Львів, Прайд Львів, ФК Львів(сині), ФК Арсенал м. Сокаль.

ДЮСШ Бобровиця всі свої поєдинки групового раунда програли. В перший день 1:7 ШФ Клуб Лева (гол: Шапошник), 0:5 ФК Львів, 1:4 ФК Фаворит Великий Березний (гол: Шапошник), Наступного дня поступилися КЗ ДЮСШ Карпати-1 0:5, ФК Рух Винники 0:7 та ФК Самбір 1:2 (гол:Шапошник).

Склад ДЮСШ: Дем'янець, Бойко, Шапошник, Михно, Довгаль, Лухта, Іванченко, Музиченко

Категорія: Міні-футбол | Переглядів: 218 | Додав: ser_gi | Дата: 01.06.2021 | Коментарі (0)

28-29 травня  в м. Лімасолі Кіпр відбувся чемпіонат Європи з самбо серед чоловіків та жінок. В ваговій категорії 65 кг. в складі збірної України змагалася і бобровицька спортсменка, Гребеножко Юлія. Юлія (на фото крайня з права) здобула бронзову нагороду, з чим ми її і вітаємо. В загальному заліку жіноча збірна України посіла 2 місце.

Категорія: Самбо | Переглядів: 247 | Додав: ser_gi | Дата: 01.06.2021 | Коментарі (0)